E6700 3.20GHz PUBG Mobile performansı nasıl?

İşletim sistemi
Windows 10

Bir garip yolcu

Hectopat
Daha fazla  
Intel Pentium'e 6700 3.20GHz işlemci yi kullananlar ya da denk bir işlemci kullananlar, PUBG Mobile'de kaç FPS alıyor ve sistem özellikleri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir oyunda FPS tartışabilmek için sisteminizin tüm bileşenlerini bilmek lazım. RAM nedir ekran kartı nedir? Sizin dediğiniz bir araba var ama sadece dört tekeri olduğunu biliyorsun saatte kaç km hız yapabilir diye soruyorsun gibi bir şey olmuş.

Bir oyunda FPS tartışabilmek için sisteminizin tüm bileşenlerini bilmek lazım. RAM nedir ekran kartı nedir? Sizin dediğiniz bir araba var ama sadece dört tekeri olduğunu biliyorsun saatte kaç km hız yapabilir diye soruyorsun gibi bir şey olmuş.

DDR3 4 GB+2 GB 1333MHz RAM CL9, işlemci overclock lu %40performans artışı yaşandı 3.60GHz oldu, Samsung Ata hardisk 320GB 7, 200RPM ben buna bir ekran kartı alacağım hangi ekran kartı alsam kararsızım R7 240 alsam ETS 2 falan yüksek FPS alamam o yüzden MSI RX550 2 GB almayı düşünüyorum bu ekran kartı darbogaz yapar mı yaparsa hangi ekran kartını önerirsin

Overclock da yapsan sıvı soğutma da taksan işlemciyi 5 GHz de yapsan yine de Pentium Dual Core bir işlemci kullandığın gerçeğini değiştirmez. Emülatör işlemciye abanır. Bu yüzden çift çekirdek bir işlemci yetersiz kalır. Anakartın destekliyorsa Quad Core veya Xeon işlemcilere yönelebilirsin. Bu işlemciler senin işlemcinden çok daha iyi performans verir. Ve RX 550 demişsin. Senin işlemcine R7 240 a bile darboğaz yapacakken RX 550 hiç düşünme derim ki çok gereksiz bir kart şahsi görüşüm. Eğer sistemini satıp güncel bir sistem toplama şansın yoksa sana Quad Core Q9650 veya Xeon E5450 öneririm. (Anakartın destekliyorsa). Bu işlemcilerle GTX 750 Ti, GT 1030, RX 550 rahatça kullanabilirsin.

Geri
Yukarı