E6700-9800GT sistem GTA V açar mı?

Aynı karta sahiptim, işlemciyi pek bilmiyorum fakat eğer ekran kartını besleyebiliyorsa 900p'de 30-40 FPS alırsınız hocam. Ancak RAM miktarı yüzünden ara sıra drop girebilir.

Darboğaz olup olmadığını oyun esnasında işlemci ve ekran kartı kullanım yüzdelerine bakıp anlayabilirsiniz, eğer işlemci kullanımı sürekli %100 fakat ekran kartı kullanımı düşükse işlemci ekran kartını besleyemiyordur.

Bence hiç bulaşmayın, daha oyunu almadıysanız GTA: San Andreas Definitive Edition alıp mutlu olun.

Abimde RTX laptop var ona rağmen bile oyun ağır ara sıra drop giriyor neden bahsediyorsun sen?
Güldürme bizi 🤣.

En azından düşük grafiktede olsa 60FPS alabilir. Vice City ve III'de öyle.

Haklısınız. En az 6 GB lazım akıcı oyun için.

Dostum ben bile APU sistemde Low ayarda 40 FPS'yi zar zor alıyorum.
Kaldı ki o sistemde Low ayarda 60 FPS alacak.

İşletim sistemi ne?

Hiçbir şekilde oynatacağını düşünmüyorum.

Core 2 Duo sistemde max 4 GB RAM vardır tahminimce, 7 fala
E5400, E6700 ve E8400 kullandım, Dual Core'de model performansı etkileyen ana unsur, ekran kartınız oyun için yeterli ama işlemci sıkıntı yaratır en azından E8400 veya anakart destekliyorsa Quad Core öneririm, E8400 ile aynı fiyat bandında olan Q6600 tercih edebilirsiniz.

Q6600 Q6700 falan 1. 2. nesil i3-i5'lere denk neredeyse. Bütçesi olmayan 775 pin anakart kullanıcıları için hala gideri var bence. 1050'yi falan rahat besliyor 15-16 senelik işlemci. 4 çekirdek gerçekten çok fark ediyor, Core 2 Duo'lardan da kat kat iyiler zaten bu yüzden.

Geri
Yukarı