E6700 sisteme ekran kartı tavsiyesi

haktanycl

Hectopat
Daha fazla  
GeForce 315 ekran kartımı değiştirmeye karar verdim. R7 240 düşünüyorum yada GT 730. Sistemim aşşağıda yazıyor anakarta uyumlu başka kartlar önerebilirsiniz bütçe max. 250. ETS 2 yüksek ayarlarda oynamak istiyorum ve H1Z1. (H1Z1 low olsa da olur) İllede GTA 5 oynayayım demiyorum ama oynatabilecek kart olursa iyi olur.
İşlemci darboğaz konusunda da aydınlatırsanız sevinirim.

• Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 315 (1 GB)
  • CPU Türü : DualCore Intel Pentium E6700, 3200 MHz (12 x 267)
  • Anakart : Foxconn 2A8C
  • Ram : 2 GB DDR3 CL9 (Ekran kartı alırken 2 GB ekleme yapacağım.)

Kardeş oyun korsan benim eski ekran karı amd hd 5450 di 1 gb onda da oyun acıyor du sırf gta 5 amd r 7 250 aldım testlerde recep abinin 45-50 fps veriyor bende 20-25 daha sı yok ben eski karda nerdeyse o kadar veriyor boşuna aldım ekran kartını ne yapmalıyım kardeş

Korsanlar fazla ilgisi oldugunu düşünmüyorum kardeş sen denesin mi işlemci saf boğaz oluyor büyük ihtimal senin ana kartın ne benim sistem ekran kartı amd r 250
Ana kartı Foxconn
Ram 2artı 2 4 işlemci ay nı ne yapmalıyım sence

Diskpart yapıp temiz bi şekilde sistemi kur. Gta 5'i orjinal almadan olacağını sanmıyorum ama Ragnos 1997 patch yükle, Radeon'dan Overdrive yap birazcıkda.. Korsanla ilgisi var çünkü korsan eski iken orjinal süreklü optimizasyon güncellemesi alıyor. Origin'de 80 TL Orjinal alarak oynamanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı