E6700 sisteme ikinci el 350 TL ekran kartı önerisi

darcy

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim için uygun ekran kartı arıyorum. İkinci el alacağım için maksimum 350TL bütçe ayırdım.
  • Anakart: Pegatron IPM41-3D
  • İşlemci: Intel Pentium(R) Dual-Core E6700 3.20 GHz
  • Bellek: 8 GB
  • PSU: 400W

Daha önce Sapphire HD 6850 kullandım. GTA V'de arabanın hızı 60'ı geçince oyunda kaymalar oluyordu. Bundan dolayı daha güçlü bir ekran kartı istiyorum. Elbette her şey GTA için değil, attan inip eşeğe binmek olmasın yeter.

İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin sorunun ekran kartı değil ki işlemci. İşlemci yüzünden sıkıntılar oluşuyor. Xeon işlemci düşünebilirsiniz.

Anakart yüzünden Xeon kullanamayabilirsin. Zira o anakartı üretenler kör olmuş. Hakikaten sanki anakartı üretmişler sonra kör olmuşlar. Onun için ne bir driver ne bir güncelleme veya destek gelmiyor.:D

Anakart yüzünden Xeon kullanamayabilirsin. Zira o anakartı üretenler kör olmuş. Hakikaten sanki anakartı üretmişler sonra kör olmuşlar. Onun için ne bir driver ne bir güncelleme veya destek gelmiyor.:D
Hobaaa kaldık mı öyle dımdızlak ortada :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı