E6700 ve GT710 4 GB RAM oyun oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

th3q4x

Hectopat
Daha fazla  
Sorum yukarıda yazıyor. İstediğim oyunlar yüksek değil Minecraft, craftrise CS:GO Valorant PUBG Lite gibi oyunlar.

Valorant ve CS'de 40FPS'yi deviremezsin CPU'dan dolayı. Minecraft oynarsın fakat diğer oyunu bilmem. PUBG Lite zaten ölmedi mi?

Sorum yukarıda yazıyor. İstediğim oyunlar yüksek değil Minecraft, craftrise CS:GO Valorant PUBG Lite gibi oyunlar.

Bende E7500.
ASUS GT 710 2 GB OC.
4 GB RAM var 2x2 DDR2 800 MHz.
CS:GO'da 60 FPS üstü alıyorum rekoda basit eğlencede 50'ye düşebiliyor DX9 da.
Diğerlerin hepsini 60 FPS ve üstü oynuyorum.

Yapımcıları, PUBG New State'i yapmakla görevlendirildikleri için PUBG Lite sunucularının yakında kapanacağını okumuştum. Ve wita TV'den izlemiştim.

Sanmıyorum kapanmaz ama evet oynanmıyor.
Ama YouTube'dan izlediğim videoda aynı işlemciyle aynı kartla 100 FPS aşıyordu.

RAM de aynı mı? O sistemle imkansız gibi Max 80 FPS CS:GO'da oda çok uğraştırdı beni kodlarla regeditlerle işlem önceliği falan.

RAM de aynı mı? O sistemle imkansız gibi Max 80 FPS CS:GO'da oda çok uğraştırdı beni kodlarla regeditlerle işlem önceliği falan.

Windows ayarları yapılmış overlock lu MSConfig 2 çekirdeğe çıkarılmış haldeyken.

Sadece Valorant'ta demeyi unuttum.

Minecraft, craftrise ve CS:GO'yu rahat bir şekil de oynuyabilirsin ama valoranta işlemcin çok güçsüz gelir oynuyamazsın PUBG Lite zaten serverleri kapandı.

Geri
Yukarı