E6700'e Ekran Kartı Önerisi

PoKenKoo

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen yardım edin arkadaşlar önceki konuda birçok cevap geldi ama kafam daha çok karıştı. Ve önceki konu resimleri altta.

Ekran Alıntısı 1.PNG
Ekran Alıntısı 2.PNG
Ekran Alıntısı 3.PNG

Arkadaşlar konu güncel

Bu sisteme R7 250, 240 veya 260X alınmaz. Sistemin komple değişmesi gerek. Alınan güncel kartlar çalışmayacaktır. Mikail Fidan'dan alıntı yaptım işlemciniz çok eski​

Bu sisteme R7 250, 240 veya 260X alınmaz. Sistemin komple değişmesi gerek. Alınan güncel kartlar çalışmayacaktır. Mikail Fidan'dan alıntı yaptım işlemciniz çok eski​
Önümüzdeki sene amd sistem toplayacağım şimdilik hangi ekran kartını alıyım diye düşünüyorum

10 sene önce abim E6750 işlemcili PC toplamıştı sanırım. Ekran kartı olarak HD 5570 vardı. Bu kart olabilir mesela.
Stoklarda yok başka kart önerin var mı acaba ??

Bu ekran kartını takman iyi olur senin için ama ileriki zaman da yeni bir sistem toplayıp bu ekran kartini da takarsan daha da cok performans alırsın ben suan q8400 kullanıyorum benimde ekran kartim cok dusuk oyunlardan zevk alamiyorum ama bir ara iyi bir ekran kartı taktığımda baya fark etti butcene gore ilerde yeni bir sistem de kurup bu ekran kartınla da yoluna devam edebilirsin [emoji106]

Bütçem 500-700 lira arası ve sistem özellikelrim :
Anakart : Foxconn G41 MXE
İşlemci : İntel Pentium E6700 3.20
Ram : 2,00 GB
HDD : 300 GB
Ekran Kartı : İntel G41

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı