E7200 işlemcime OC yaptıktan sonra E7500 oldu

zweigo

Hectopat
Arkadaşlar E7200 işlemcime OC yaptım, sonra bilgisayar açılmadı. Bayağı uğraştım ve çalışıyor şu an. İşlemcimin adı OC yaptıktan sonra E7200 iken E7500 oldu. Ben OC işlemini geri aldım fakat adı hala E7500. GTX 750 Ti ile kullanıyorum. E8600 almak istiyorum ama E7500 ile arasında çok bir fark yok, E7200 ile arasında çok fark var. Ne yapayım, nedir bu işlemcinin adı? Anlamadığım bir şey. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
LMAO. Nasil yaptiniz bunu? Acaba OC yaparken bir seyi mi bozdunuz? Sistem stabil olarak calisiyorsa sorun yoktur.
Yok bir şey de yapmadım aslında sadece GHz arttırdım o kadar. İşlemci level atladı.
Ben Core 2 Duo E6600 işlemcimi 2.4 den 2.7 GHz yaptığımda isim falan değişmedi. Sizde bir tuhaflık var.
Bence tuhaflık sizde benim işlemcim her şeyiyle güçlenmiş. 😎
Acaba fabrikada adını yanlış yazmış olabilirler mi? Bu büyük bir sistem açığı ve onu farketmek ancak benim gibi fakirlerin yapabileceği dahiyane bir olay.
Yeni 1600'lerin 2600 olması gibi bir durum. Sadece adı 1600 😅
Ben daha bir Ryzen 3 1200 alamadım. Evde E7500'e sosyal deney çekiyorum şuan, 3. dünya savaşı çıksa E7200'e geri döner misiniz diye.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı