E7300 sistemde CS:GO kasıyor

İşletim sistemi
Windows 7

O işlemciyle R7 240'la bile tam performans alamayabilirsiniz, kaldı ki PSU tam sınırda güç yetiştirebiliyor. O güç kaynağıyla OC önermiyorum.

Zaten arkadaş çok kasıyor diyor, 60 FPS'de oyun kasarmi sence? Ben o yüzden yazdım.

PSU'dan da olabilir fakat direk PSU önerilmez.

Arkadaşın işlemcisi güçlü bir işlemci değil. CS:GO sistem gereksinimlerine aldanma. E6600 varken bende 30-40 FPS arası oynuyordum CS:GO.

Ben o kadar da alamıyrum sürekli bir kasma takılma.

Dostum MSI Afterburner CS:GO'da gözükmüyor değerler CS:GO'nun hile koruma galiba?

Voltajsız overclock işlemi TDP'sini artırır mı?

Mevcut sürücünüz nedir? MSI Afterburner'ı da normalde CS:GO'da açabilmeniz gerek, bende sıkıntı olmuyordu. Biraz bilgi verseniz?

Mevcut sürücünüz nedir? MSI Afterburner'ı da normalde CS:GO'da açabilmeniz gerek, bende sıkıntı olmuyordu. Biraz bilgi verseniz?
15.7.1 WHQL ekran kartı sürücüm bu.

Sürücüde sıkıtnı olsa bütün oyunlarda problem yaratmazmı sadece CS:GO'da oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…