E7300 Sisteme R7 250 Almak

Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim size sorum elimde 350 W PSU ve E7300 İntel Core 2 Duo O.C ile 3.0 yaptığım bi işlemcim var. 4 GB da RAM'im r7 250 almak istiyorum. Yalnız şu videodaki arkadaşın dediğin hayllerimi yıkıp fikrimi değiştirmiş olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence haklı gibi yani bi yanda i7 ile bi yande türünün son örneği diye kayıtlı bir işlemci. Ben GTA 5 oynıcam demiyorum ama BF 3 düşük ayarlarda 1440*900 25 üzeri FPS alsa veyatta BF 4'de yeter ama bu arkadaşın videosundaki bir şey ile karşılaşmak istemiyorum. Sizce napmalıyım? Bütçe 150-350 teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemci o ekran kartına darboğaz yapmayacaktır. Yapsa bile hissedeceğiniz düzeyde olmayacaktır. i5 i7 işlemci ile %100 performansa dayanıyorsa, E7300 ile de %90-95 seviyelerine ulaşır. R7 250 için zaten i7 i5 fazla düşünmemek gerek.

Dediğiniz oyunları dediğin ayalarda çalıştıracaktır. Hatta 25 FPS çok daha üzerinde alabilirsin (40-50)

Normal şartlar altında 400w ile sorunsuz rahat rahat çalışır, 350w ile de sorun çıkarmayacaktır. Olmadı ilerde PSU değişikliği yaparsnız, bütçe sınırlı demişsiniz.

Arkadaşın videodaki sorunu bana daha çok ekran kartı sürücüsü veya oyun ile ilgili geldi, yani yazılımsal. Bir ihtimal donanım; ekran kartı ısısından veya ekran kartı üstündeki belleklerden dahi olabilir. Bariz missing texture var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı