E7400 ve 9500 GT Sistem Aşırı Yavaş

Eyüp karagoz

Centipat
Intel TM2'E 7400 2.85 GHz islemcim var GeForce 9500 GT ekran kartım var ama çok yavaş. Google'da bile gezinemiyorum, 2 GB RAM var acaba RAM denmiştir yoksa işlemci veya ekran kartından mı çok donuyor? Eskiden AMD Athlon TM2 X250 PROcesoor su islemcim onu değiştirdim ama bu çok kötü oldu her zaman rahatça oynadığım LOL bile açılmıyor. Lokum başlatma kısmı bile açılmıyor neden sizce?

Bilgisayar oldukca eski donanımsal veya yazılımsal bir sorun çıkması muhtemel bence yazılım güncellemesi ve virus taraması yapıp çözmeye çalışın olmadı format atarsınız

Bilgisayar oldukca eski donanımsal veya yazılımsal bir sorun çıkması muhtemel bence yazılım güncellemesi ve virus taraması yapıp çözmeye çalışın olmadı format atarsınız
Anakart ve işlemci yeni zaten yani her dosya sıfır buna rağmen sürücüleri fln güncelleştirme herşeyi yaptım olmuyor Intel core tm2 yi taktırdıgım bilgisayarcı ya sordum ram alacağım ram den dir dedi ve görev yöneticisinden hiçbir dosya açık değilken Google bile 2gb in 1.7gb ı dolu çok saçma

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı