E7500 R7 ve R7 260X Darboğaz Yapar Mı ?

Hocam eğer çok fazla masraf yapmadan şunu bir adam edeyim diyorsanız alın bir Q9400 R7 260x bakın keyfinize.

Core 2 Quad Q9400 2.66/6/1333 Işlemci Sorunsuz GittiGidiyor'da 228410568
İnternette bu gibi fiyatlara satıyorlar ama dükkanlara inip bakarsanız daha uygun fiyatlara alma şansınız olabilir. Ben 120₺'ye almıştım.
Bence gittigidiyor.com'dan alınmamalı. Siz belki başarılı bir alışveriş yapmış olabilirsiniz fakat her zaman olmuyor. Ben arkadaşım için Core 2 Duo E8500 sipariş verdim. Vermez olaydım. Satıcısı kelepirmarket sürekli kargoya verileceğini söylüyordu fakat ortada ne kargo var ne de işlemci. Bence buradan alınmalı.
Intel® Core™2 Quad Q9400 İşlemci̇ 6m Cache 2.66 Ghz Mi̇19 - n11.com

Hayır ben toplam 700 Tl olmasın dedim.
İsterseniz Q9550 alabilirsiniz.

Bence gittigidiyor.com'dan alınmamalı. Siz belki başarılı bir alışveriş yapmış olabilirsiniz fakat her zaman olmuyor. Ben arkadaşım için Core 2 Duo E8500 sipariş verdim. Vermez olaydım. Satıcısı kelepirmarket sürekli kargoya verileceğini söylüyordu fakat ortada ne kargo var ne de işlemci. Bence buradan alınmalı.
Intel® Core™2 Quad Q9400 İşlemci̇ 6m Cache 2.66 Ghz Mi̇19 - n11.com

İsterseniz Q9550 alabilirsiniz.

Kafam çok karıştı. Vazgeçmeyi düşünüyorum şuan. Şahsen internetten donanım alışverişine güvenmiyorum. Ayrıca Pc şuan bozuk. Format atamıyorum. belleği yarım okuyor. Kafam şuan çok karışık. Ayrıca işlemci ve ekran kartı ile fiyat 500 TL oluyor. Eski bir bilgisayara 500 tl vermek mantıklı gelmiyor bana. Ps3 alınır mı bu fiyata ?

Kafam çok karıştı. Vazgeçmeyi düşünüyorum şuan. Şahsen internetten donanım alışverişine güvenmiyorum. Ayrıca Pc şuan bozuk. Format atamıyorum. belleği yarım okuyor. Kafam şuan çok karışık. Ayrıca işlemci ve ekran kartı ile fiyat 500 TL oluyor. Eski bir bilgisayara 500 tl vermek mantıklı gelmiyor bana. Ps3 alınır mı bu fiyata ?
Bu sisteme yatırım yapmak uygun olmaz.
Bütçenizi arttırıp DDR4 sistem toplayabilirsiniz. PS3 konusunda da size kalmış. Fakat almak isterseniz bence durmayın. PS4 aldı başını gidiyor ama PS3 hala ayakta. Hayırlı ramazanlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı