E7500 Sistem Yükseltme

DarkLightning

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Amasya
Daha fazla  
Meslek
Kida Teknoloji - Yazılım Geliştirme
Uzun süredir sistemimi güncellemeyi düşünüyorum, Sosyal'de birkaç konu açtım, ama tam olarak cevap verilmedi. Ben de kendi bildiğim kadarıyla bir sistem topladım. Bu sistem hakkında düşüncelerinizi yazar mısınız?

1.PNG

Not: Şuan halihazırda GT730 ekran kartım var. R7 250'yi çıkarırsam 735 TL yapıyor. Sizden tek isteğim 735 TL'ye bu sistemi alırsam, oyunlarda Orta(Medium) ayarlarda 1080p'de 30-40 FPS görür müyüm? Yoksa bunun için R7'yi almam gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir sistemimi güncellemeyi düşünüyorum, Sosyal'de birkaç konu açtım, ama tam olarak cevap verilmedi. Ben de kendi bildiğim kadarıyla bir sistem topladım. Bu sistem hakkında düşüncelerinizi yazar mısınız?

Eki Görüntüle 216619
Not: Şuan halihazırda GT730 ekran kartım var. R7 250'yi çıkarırsam 735 TL yapıyor. Sizden tek isteğim 735 TL'ye bu sistemi alırsam, oyunlarda Orta(Medium) ayarlarda 1080p'de 30-40 FPS görürmüyüm? Yoksa bunun için R7'yi almam gerekli mi?
Bütçe 1000 TL mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı