Çözüldü E7500 ve GT 430 Sistemde nihai performans açılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
32
Daha fazla  
Merhabalar bu sistemde nihai Performans'ı seçsem bir şey olur mu ısınma falan çok etki etmediğini bende biliyorum ama işe yaramasından daha çok yararı oluyorsa yüksek Performans'a alacağım.
Sistem: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz çift çekirdek.
NVIDIA GeForce GT 430
4 GB RAM.
Anakart: P5kpl- am SE.
Windows 10 Home 64 Bit.
Ne kadar işe yarıyor onu da yazarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Adsız.png

Çözüm
Merhabalar bu sistemde nihai Performans'ı seçsem bir şey olur mu ısınma falan çok etki etmediğini bende biliyorum ama işe yaramasından daha çok yararı oluyorsa yüksek Performans'a alacağım.
NVIDIA GeForce GT 430.
4 GB RAM.
Windows 10 Home 64 Bit.

Eki Görüntüle 840939

Nihai performans modu, bilgisayarınızın tüm gücünü kullanmasını sağlayan ve maksimum performansı elde etmenize yarayan bir mod. Yüksek performans mod'u ile neredeyse aynı işlevi görür.
NVIDIA GeForce GT 430.
4 GB RAM.
Windows 10 Home 64 Bit.

Eki Görüntüle 840939

Nihai performans modu, bilgisayarınızın tüm gücünü kullanmasını sağlayan ve maksimum performansı elde etmenize yarayan bir mod. Yüksek performans mod'u ile neredeyse aynı işlevi görür.

Çözüm
Nihai performans modu, bilgisayarınızın tüm gücünü kullanmasını sağlayan ve maksimum performansı elde etmenize yarayan bir mod. Yüksek performans Mod'u ile neredeyse aynı işlevi görür.

Açmalı mıyım?

Bu modlar aman aman bir mucize yaratmıyorlar. İşlemcinizin frekansını yüksek de çalıştıracağı için performans bir miktar artar ama sonuçta donanımınız ne kadar müsade ederse yine o kadar performans alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı