E7500 ve HD 4350 sistem ne kadar eder?

Mehmet Efe0

Hectopat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem parçalarım şöyle;
  • Foxconn G41mv DDR2
  • 1+1 Elixir 400 MHz DDR2 RAM
  • ATI Radeon HD 4350 512/1024 MB
  • Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz
Bu parçaları satacak birini bulabilir miyim? 7-8 senedir kullanıyorum.

İşlemciyi çıkarabilirsiniz ama anakart elinizde kalır gibi. Onun dışında ekran kartını 50 TL iki bellek toplam 30 TL gibi fiyatlara alıcı bulursanız şükredin. Sisteminiz çok eski bir bilgisayarcıya hurda diye satabilirsiniz 150 TL civarına. Veya kendiniz satmakla uğraşıp 250 TL kadar elde edebilirsiniz.

İşlemciyi çıkarabilirsiniz ama anakart elinizde kalır gibi. Onun dışında ekran kartını 50 TL iki bellek toplam 30 TL gibi fiyatlara alıcı bulursanız şükredin. Sisteminiz çok eski bir bilgisayarcıya hurda diye satabilirsiniz 150 TL civarına. Veya kendiniz satmakla uğraşıp 250 TL kadar elde edebilirsiniz.
Teşekkürler.

Bilmiyor
Bilmiyorum ama LOL Metin2 Zula oynatıyor. 4'ü 300TL'ye giderse çok iyi ama sanmıyorum.
Parça parça satmak daha kârlı olmaz mı?

Sadece ekran kartı 100TL eder şu dönemde.
Hd4350'ye 100 lira verene neresiyle güleceklerini şaşırır millet. Kendisinden %28 daha hızlı olan HD5450 60 liraya satılamıyor...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı