E7500 Win7 mi Win10 mu?

unknownspy

Hectopat
Daha fazla  
RAM5 gb ddr3 1333 mhz
İşlemci intel core 2 duo E7500 2.93 mhz
Ekran kartı ati raedon hd 4450 512 mb
Photoshop ıllustrator sony vegas pro vb. programlar kullanıyorum.
Bazende oyun oynuyorum. (Mount and blade warband,League of Legend)
Bu sisteme Win7 ultimate mi atıyım Win 10 mu? Hangisini Önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kullanabilirsin. Sadece küçük bir sıkıntı var; AMD, Radeon HD 4000 serisi için Windows 8.1 ve sonrasına driver çıkarmadı, ama Win. 10 kendisi bir driver bulup yüklüyor ve kullanabiliyorsun. Yalnızca Catalyst Control Center'ı kullanamayacaksın.

Windows 10 kullanabilirsin. Sadece küçük bir sıkıntı var; AMD, Radeon HD 4000 serisi için Windows 8.1 ve sonrasına driver çıkarmadı, ama Win. 10 kendisi bir driver bulup yüklüyor ve kullanabiliyorsun. Yalnızca Catalyst Control Center'ı kullanamayacaksın.

Cidden ya o sıkıntı yaratıyor bende. Sorun bende sanıyordum içim rahatladı. Sitesinden uyumludur diye 8.1 64 bit yükledim kabul etmedi vsvs.

Windows 7 home premium kullan windows 10 kasar

Daha düşük sistem özellikleriyle (q8200 işlemci 800mhz 2x2 ram 4650 hd) 0 kasma kullanıyorum gayet akıcı ve deneyimi çok daha iyi vista ve 7ye kıyasla. Vistadan geçtiğim için devrim niteliğinde oldu benim için :D Tek sorunu cs:go'da düşük fps veriyor eskisine göre. AC serisi vs eskisinden iyi ama bir tek csgo sorunlu ben de aktif olarak oynuyorum. Düşük dediğim en düşük ayarlarda 70-80 veriyor bazen fps dropları oluyor. Msi afterburner ile oc yapmama rağmen ve tüm değerler daha az ram az kullanılıyor hızlar stabil fakat sürücüden kaynaklandığını düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı