E7600 ve HD 4850 Darboğaz Sorunu

Hunalp

Centipat
Merhaba arkadaşlar.
E7600 islemci, 4 GB DDR2 800MHz RAM, PowerColor HD 4850 (1GB 256Bit) ekran kartim var. Sistem Win 10 Pro 64 Bit. PUBG Mobile oynarken grafik ayarlarim, akici ve FPS 35 40 arasi aliyorum ama sanki 15 veya 10 FPS aralariğinda gibi oyun tadi veriyor. İslemci ekran kartini besleyemiyor olabilir mi? MSI Afterburner'de CPU kullanimi %100, ekran karti 40 50 arasi kullanim sergiliyor. Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Islemci cok eski oldugu icin benim 4830'a yetisemiyor bile. Bende E7400 kullaniyorum. Yeni bir islemci almak sorunu cozebilir. Onun disinda daha eski bir ekran kartina gecmekte sorunu cozebilir.

Pubg Mobile telefon oyunudur ve telefonda işlemci kullanılır.Baska oyunlarda da denediniz mi ?
Win7 64 bitte bu kadar kasma kirilma olmuyordu ekran karti o.c yapip deneyecem birde
Overclock yapsan bile o islemciye harcayacagin fan parasi yerine xeon islemci takip overclock ile RTX/RX serisini beslersin.
Anakartim faxconn 45gmc i945 cipsetli xeon destkelemiyor galiba. Fakat desktelemdigi icin pc aciliyormu?

Win7 64 bitte bu kadar kasma kirilma olmuyordu ekran karti o.c yapip deneyecem birde

Anakartim faxconn 45gmc i945 cipsetli xeon destkelemiyor galiba. Fakat desktelemdigi icin pc aciliyormu?

OC gerek yok. İşlemcin çift çekirdek ve ekran kartına yetişemiyor. Quad core 4 çekirdek bir işlemciye geçebilirsin. Soketin lga 775 chipset yongası ise anakartına uygun işlemci bulabilirsin.

Pubg Mobile telefon oyunudur ve telefonda işlemci kullanılır.Baska oyunlarda da denediniz mi ?
Cod black ops1 ve 2de sıkıntı yok. Fakat gameloop emiletörden bupg mobile girdiğimde,sadece işlemci devrede ekran kartı kullanimi yapmiyor. Emiletör masa ustune pubg kisayol eklemisti win7de, win 10da yok o yuzden olabilirmi dusunuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı