E8400 3 GB RAM sistem Windows 10'u kaldırır mı?

lsvnzss

Picopat
Yer
türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 2120 4 çekirdek 3.30 gzh 16gb ram 8x2 1600mhz esonic h61 ddr3 anakart radeon r7 240 4gb 780 mhz dx 11 ekran kartı everest astral mini atx kasa
Meslek
öğrenci
Evet 3 GB RAM, 512 MB ekran kartı ve Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz işlemcim var. Windows 10'u kaldırır mı?

Kaldırır diyenler ne yaşıyor şuan acaba? Utanmasaniz HDD olan sisteme Windows 10 kurdurtacaksiniz. @lsvnzss sisteminizde SSD yok. Açılırken 50 saniye sürer, dosya gezginini açarken bile 7-8 saniye beklersiniz. İşkence olur sizin için. Ya Windows 8.1 kuracaksınız ya da ssd alacaksınız. 3. Seçenek eğer Windows 10 kurmakta ısrarcı iseniz eski sürümlerine bakabilirsiniz v1809 v.s, ama bu sisteme SSD olmadan Windows 10 kurulmaz! Altını çizerek belirtiyorum sisteminiz eski zaten çok performans beklemeyiniz.

Kaldırır diyenler ne yaşıyor şuan acaba? Utanmasaniz HDD olan sisteme Windows 10 kurdurtacaksiniz. @lsvnzss sisteminizde SSD yok. Açılırken 50 saniye sürer, dosya gezginini açarken bile 7-8 saniye beklersiniz. İşkence olur sizin için. Ya Windows 8.1 kuracaksınız ya da ssd alacaksınız. 3. Seçenek eğer Windows 10 kurmakta ısrarcı iseniz eski sürümlerine bakabilirsiniz v1809 v.s, ama bu sisteme SSD olmadan Windows 10 kurulmaz! Altını çizerek belirtiyorum sisteminiz eski zaten çok performans beklemeyiniz.
Ben de HDD var ve çok rahat kullanıyorum.

Linux sistemler HDD de bile çok hızlı çalışır, Linux dağıtım seçme rehberimde anlattım ancak kısaca önerim MX Linux olur.

Geri
Yukarı