E8400 sistem nasıl hızlandırılır?

Overclock yaptım şu an 2.9 GHz'den 3.8 GHz'ye OC yaptım tek çekirdek performansı da yüksek zaten şu anda (E5200 gibi daha düşük işlemci ile de kullandım Windows 10u)

Aksine Windows 7 8.1'den daha akıcı çalışıyor.
Tamam işte Windows 8.1 daha iyi olacaktır.

Windows 10 daha akıcı (bir ara denedim zaten çok değişik bir ekosistemi var 8.1 sonra direk Windows 10'a geri döndüm)

Senin gibi söyleyenleri dinledim 8.1'e geçtim sonra bilgisayar ekstra yavaşladı.

Overclock yaptım şu an 2.9 GHz'den 3.8 GHz'ye OC yaptım tek çekirdek performansı da yüksek zaten şu anda (E5200 gibi daha düşük işlemci ile de kullandım Windows 10u)

Aksine Windows 7 8.1'den daha akıcı çalışıyor.
Benim gözlemlerime göre Windows 8.1 daha akıcıydı ayrıca ben Celeron 540M 1.84Ghz tek çekirdek 65 nanometre mimarili işlemciye Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 kurup hepsine baktım aralarından en iyisi 8.1 çıkmıştı.

Benim gözlemlerime göre Windows 8.1 daha akıcıydı ayrıca ben Celeron 540M 1.84GHz tek çekirdek 65 nanometre mimarili işlemciye Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 kurup hepsine baktım aralarından en iyisi 8.1 çıkmıştı.

İyi tamam öyle olsun şu anda arkadaşın sistemine en yakın bilgisayar bende var ve diyorum ki akıcı bir şekilde Windows kullanılabiliyor 10 sürümünde.

Ha oyun konusunda ekran kartı iyi ise bir tık iyi oynatır ama çok iyi bir performansı olmaz.

İyi tamam öyle olsun şu anda arkadaşın sistemine en yakın bilgisayar bende var ve diyorum ki akıcı bir şekilde Windows kullanılabiliyor 10 sürümünde.

Ha oyun konusunda ekran kartı iyi ise bir tık iyi oynatır ama çok iyi bir performansı olmaz.
Ben Windows 8.1 daha az kaynak kullanıyor diye önermiştim, Windows 10 daha az kaynak kullansaydı onu önerirdim tabiki de. İsterse Windows 10'da kurabilir.

Bakalım şu an bir CS:GO'ya giriyorum G41 chipset onboard ekran kartı ile ne kadar performans alacağım haydi bismillah açılıyor.
Ekran böyle olması normal mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20211106_203600.jpg
    IMG_20211106_203600.jpg
    172 KB · Görüntüleme: 20
HDD var 160 GB de 80 GB de 1TB de HDD üzerinde kullandım RAM tüketiyor ama sorun çıkarmıyor.
Mübarek sen de tüm bilgisayar modellerini,tüm işlemcilerini,ekran kartlarını vs. kullanmışsın(vay be) Rehber: KMSpico zararlısını kaldırma
Bakalım şu an bir CS:GO'ya giriyorum G41 chipset onboard ekran kartı ile ne kadar performans alacağım haydi bismillah açılıyor.
Ekran böyle olması normal mi?
Windows logo tuşuna bas.

Geri
Yukarı