E8400 sistemde ses var görüntü yok

oguzzbalta

Hectopat
Merhaba neredeyse tüm oyunlarda siyah ekran hatası alıyorum, tüm oyunların sesleri geliyor fakat siyah ekran gösteriyor, CoD 1'den tutun neredeyse zevk alabileceğim tüm oyunları denedim ama sonuç aynı maalesef, bilgisayar donanımlarım kötü biliyorum, fakat yine de bir tane bile oyun kassa bile açması gerekmez mi? Sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim,

ASUS P5G41C m XL anakart.
E8400 işlemci.
GT 9400 ekran kartı.
4 GB RAM.

Ekran kartı güncel onu kontrol ettim, kontrol etmem gereken başka driver var mı?

Aygıt yöneticinde hepsi sorunsuz gözüküyor mu? Aynı sistemi kullanmış biri olarak en iyi şekilde yardım edeceğim.

Aygıt yöneticinde hepsi sorunsuz gözüküyor mu? Aynı sistemi kullanmış biri olarak en iyi şekilde yardım edeceğim.
Evet kontrol ettim şu an hiçbirinde işaret yok hepsi sorunsuz gibi
Görüntüyü ekran kartından aldığınıza emin misiniz ?
Onboard ekran kartı aygıt yöneticisinde gözükmüyor zaten, sadece belirttiğim ekran kartım gözüküyor, yani emin gibiyim

Evet kontrol ettim şu an hiçbirinde işaret yok hepsi sorunsuz gibi

Onboard ekran kartı aygıt yöneticisinde gözükmüyor zaten, sadece belirttiğim ekran kartım gözüküyor, yani emin gibiyim

Hocam Windows 7 kullanıyorsan 8.1 geç 7 rezalet çöp bir sistemdir, driverleri güncelle o şekil dene.

Geri
Yukarı