Çözüldü E8400 sistemde Streamer Life Simulator kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar ben streamer Life Simulator oyununu denemek için korsan indirdim bir sıkıntı çıkmazsa oyunun orijinalini satın alacaktım fakat korsan indirince oyunu 480piksel yapsam bile kasıyordu arkadaşlarımda crack olduğu için kasıyor diyorlar sizce orijinalini satın alırsam oyunun kasması düzelir mi?
Sistem özelliklerim:
  • Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz
  • 4 GB RAM.
  • MSI GT710.
  • 128 SSD.
  • 320 HDD.
  • Windows 10 X64.
  • 450 Watt güç kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben streamer Life Simulator oyununu denemek için korsan indirdim bir sıkıntı çıkmazsa oyunun orijinalini satın alacaktım fakat korsan indirince oyunu 480piksel yapsam bile kasıyordu arkadaşlarımda crack olduğu için kasıyor diyorlar sizce orijinalini satın alırsam oyunun kasması düzelir mi?
Sistem özelliklerim:
  • 4 GB RAM.
  • MSI GT710.
  • 128 SSD.
  • 320 HDD.
  • Windows 10 X64.
  • 450 Watt güç kaynağı.

Korsan ile orijinal arasında FPS farkı yoktur tabii siz en güncel versiyonu indirdiseniz.
Oyun zaten optimizasyon özürlüsü, güya benim PC açması lazımdı ama bende de kasıyordu.

Oyunun üzerinde V1.2.5 yazıyor ben Steam'dan satın alırsam kasma sorunu düzelir mi?
Oyunun sistem gereksinimleri düşmüş benim bilgisayarın kaldırabileceği yazıyor V1.2.5 sistem gereksinimleri yazınca daha yüksek sistem istediğini gözlemledim galiba satın alıcağım.

Son düzenleme:
Oyunun üzerinde v1.2.5 yazıyor ben Steam'dan satın alırsam kasma sorunu düzelir mi?
Oyunun sistem gereksinimleri düşmüş benim bilgisayarın kaldırabileceği yazıyor v1.2.5 sistem gereksinimleri yazınca daha yüksek sistem istediğini gözlemledim galiba satın alacağım.

Şu an kaçıncı sürümde bilmiyorum ama optimizasyonu düzelttiler ise FPS'iniz doğru düzgün olur.
Steam'de iade seçeneği var, 2 saatten fazla oynamazsanız iade edebiliyorsunuz, öyle test edip sonuca bakarsınız.

Merhaba ben streamer Life Simulator oyununu denemek için korsan indirdim bir sıkıntı çıkmazsa oyunun orijinalini satın alacaktım fakat korsan indirince oyunu 480piksel yapsam bile kasıyordu arkadaşlarımda crack olduğu için kasıyor diyorlar sizce orijinalini satın alırsam oyunun kasması düzelir mi?
Sistem özelliklerim:
  • 4 GB RAM.
  • MSI GT710.
  • 128 SSD.
  • 320 HDD.
  • Windows 10 X64.
  • 450 watt güç kaynağı.

Hocam bende indirmeyi planlıyorum da kaç FPS alırım?
Sistem özelliklerim:
Intel Pentium P6100 2.00GHz
6 GB RAM.
ATI mobiltiy Radeon HD 5470.
480 GB SSD.
Windows 10 64-bit (X64)
DirectX 12.

Yeni konular

Geri
Yukarı