E8400 sisteme Windows 7 sürüm önerisi

Ben 64 bit kullanmayı düşünüyorum. Çünkü çoğu oyun 64 bit istiyor ve bazı yerlerde gördüğüm kadarıyla win8.1 4gb ram istiyor yazmışlar. Siz tam olarak hangi sürümü ve kaç bit kullanıyorsunuz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 28
Oyun amaçlı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız kasma donma oluyor mu? Win8.1 öneren çok var önermeyen de çok. Kararsız kaldım. 😕

Windows 8.1 Single Language kur geç hem hafif hem hızlı benim Intel Celeron 847 ofis bilgisayarımda bile çok hızlı sen düşün.
Win8.1 için ne düşünüyorsunuz? Çok mu zorlar?

Ayriyeten driver konusunda yardım edebilirseniz formattan sonra aynı problem yaşanması durumunda tekrar sizinle iletişim kurabilir miyim?

Zorlamaz aksine rahatlatır Win 7 ile FPS değerleri RAM kullanımı neredeyse aynı çok az bir fark var o da sıkıntı etmez.

Windows 8.1 Single Language kur geç hem hafif hem hızlı benim Intel Celeron 847 ofis bilgisayarımda bile çok hızlı sen düşün.

Zorlamaz aksine rahatlatır Win 7 ile FPS değerleri RAM kullanımı neredeyse aynı çok az bir fark var o da sıkıntı etmez.
Single Language x64 kursam yine FPS değerlerinde sorun çekmeden kullanabilir miyim? Bir de Single Language'da Türkçe dil desteği yok mu?

Single Language X64 kursam yine FPS değerlerinde sorun çekmeden kullanabilir miyim? Bir de Single Language'da Türkçe dil desteği yok mu?

Türkçe dil desteği var, kendim kullanıyorum şu an. Windows 7 indirsem iki saat sürücüleri arayacaktım fakat bunda sadece ekran kartı sürücüsünü ek olarak indirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı