E8400 ve R7 240 sistem CS:GO'da kaç FPS alır?

İskorpitx1

Decapat
Merhabalar, bugün ekran kartımı değiştim. Sistem özelliklerimi atacağım, CS:GO'da kaç FPS alırım tahmini, söyler misiniz?
Bilgisayar özelliklerim;
  • İşlemci: Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
  • Anakart: P31-DS3l Gigabyte
  • Ekran kartı: MSI R7 240 2 GB
  • RAM: 2 GB
Not: Bilgisayara 2 GB daha RAM çekeceğim ileriki zamanlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işlemcin ve RAM miktarın bu videodaki sisteme göre daha kötü ve bunu da göz önüne alırsak 1080P düşük ayarlarda 30-50 FPS arası bir değer alırsın. R7 240 o oyun için yetersiz bir kart değildir. Fakat RAM'in çok düşük, yeni update ile birlikte sık sık Drop sorunu yersin ve işlemcin de buna destek çıkar. :)

Dostum sakinler R7 240 adlı ekran kartının ne olduğunu ve neler yapabildiğini bilmiyorsun.Bak senin o bahsettiğin Laptop ekran kartın varya onun 2 3 katı bir şey anlamak çok zor olmasa gerek neden ısrar ediyorsun 2014 verisiymiş çok bilmişlik yapma tamam mı ? ?
Laptop ekran karti filan degil, ayrica R7 240'dan %3 veya %4 daha guclu. VRAM'den kaybediyor. Sistem elimde diyorum, sen hala karsi cikiyorsun. Why u mad?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben R7 240 1 GB ekran kartı, Core 2 Duo E7400 ve 4 GB DDR2 RAM ile en düşük ayarlarda, 1280x1024 çözünürlükte ortalama 50-60 FPS alıyorum. Siz 2 GB RAM ile belki 50 FPS alamayabilirsiniz. O yüzden 4 GB RAM yapınca oynayın derim.

R7 240, HD4830'dan yüksek bir kart haberiniz olsun.
Oyuna girmeye çalışıyorum, ölüm maçı yüklenme ekranında oyundan atıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı