E8600 GTX 1050 Ti darboğaz yapar mı?

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Elimde E8600 işlemci bulunmakta. Bu işlemci GTX 1050 Ti veya GTX 750 Ti gibi kartları besleyebilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Darboğaz yapsa da siz önce ekran kartı alın, dediğiniz gibi anakartınız Quad Core desteklemiyor çünkü. İleride de ekran kartını yeni sisteme takarsınız.

Darboğaz yapsa da siz önce ekran kartı alın, dediğiniz gibi anakartınız Quad Core desteklemiyor çünkü. İleride de ekran kartını yeni sisteme takarsınız.

Hangisini öneririsiniz Yiğit hocam bütçem 500-600 arası ikinci el piyasasına baktım pek bir şey bulamadım.

LoL gibi oyunlarda çok fazla darboğaz yapar mı genelde o tarz oyunları oynuyorum.

1050 Ti'ya da 750 Ti yok muydu sizde? Daha çok Online oyunlarda darboğaz yapar, işlemciye yük bindiren oyunlarda darboğazı görürsünüz. 600TL'lik bütçeyi ekran kartına mı işlemciye mi ayırdınız?

1050 Ti'ya da 750 Ti yok muydu sizde? Daha çok Online oyunlarda darboğaz yapar, işlemciye yük bindiren oyunlarda darboğazı görürsünüz. 600TL'lik bütçeyi ekran kartına mı işlemciye mi ayırdınız?

Elimde E8600 ve E8300 var ekran kartım yok.

Peki E8600 ya da E8300'ü tam potansiyelinde besleyebilecek en iyi kart nedir? Önerilerinize açığım.

Geri
Yukarı