E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

22'sinin gece yarısı aldım. 23'ünden bu sabaha kadar diyebiliriz işte.

Edit: Şöyle bir SS de ekliyorum aşağıya,

Eki Görüntüle 857665

Sizinki bayağı iyiymiş ya . Ben 19'unda aldım ayın 24'ünde takılı kaldı, yurt dışına gönderildi olarak kaldı, bekliyorum hala.

PTT kargo takip numarasında hala çıkmıyor bilgiler.

Hocam singapore post ile geliyor, kendi sitelerinden baktım. 17Track'i de aynı şekilde kaç gündür kontrol ediyorum fakat herhangi bir değişiklik yok. Buyurun caınıo'daki durumu da atayım:
Eki Görüntüle 854906
Burada da 22'sinden beri değişiklik yok.

Hocam var mı bir değişiklik? Durum bende de aynı 3 gündür bu aşamada.

AliExpress üzerinden ürüne baktığımda ''Menşe ülkesinden yola çıktı'' diyor. 17Track'a giriyorum, nereye geldiği kısmı ''Bilinmiyor'' olarak gözüküyor. Bu ne demek oluyor ?

Aliexpress üzerinden ürüne baktığımda "menşe ülkesinden yola çıktı" diyor. 17Track'a giriyorum, nereye geldiği kısmı "bilinmiyor" olarak gözüküyor. Bu ne demek oluyor?

Hocam kargonuz yolda. Çin'den çıkmış yani ondan bahsediyor. Bilinmiyor yazmasının sebebi daha Türkiye'ye gelmediği için.

Bi ss atar mısın buraya.
aliexpress kargo.jpg

Sizin takip ile benim takipte farklılık var. Benimki de bu şekilde 3 gündür aynı. Umarım geri gitmemiştir Çin'e anlamadım pek.

Eki Görüntüle 862860
Sizinki Türkiye aktarmasına yönlendirilmiş. Ondan sonra gümrüğe gelecek, kabul edilecek ve yaşadığınız ile geçecek.

Sizinki ise teslimata hazırlanmış. Uçuştan önceki son aşama. Ancak bayağı bi' geç kalmış, ilginç.

Geri
Yukarı