EA, Activision ve Rockstar Games neden para delisi?

Hocam hani oyuncular zerre kadar umurlarında değil. CD Projekt Red gerçekten örnek alınası firma. Cyberpunk oyunu 250 TL'den satışa çıkıyor, korumaya gerek duymuyorlar. Çünkü oyuncular bu firmanın kullanıcı dostu olduğunu biliyor, satın alıyor. Bunlarda parayı koruma için Denuvo'ya basıyor. Call of Duty 2'ye 45 TL istiyorsan sen bana bir şey anlatamazsın Activison kardeşim. Rockstar Games, GTA V'e her hafta indirim yapıyorsun GTA IV optimize özürlü olmasına rağmen 109 TL'ye satıyorsun. EA'ya girmedim farkındaysanız anlatmaya bile gerek yok. Sözün bittiği yer o firma.
Call of Duty'nin ilk oyunu 50TL şaka gibi ya :D
EA desen ayrı olay FIFA 400TL Battlefield 3 300TL Battlefield 5 400TL Crysis'in ilk oyunu 130TL Crysis 2 200TL.
50 Dolarlık oyun Türkiye'de 400TL..

Call of Duty'nin ilk oyunu 50TL şaka gibi ya :D
EA desen ayrı olay FIFA 400TL Battlefield 3 300TL Battlefield 5 400TL Crysis'in ilk oyunu 130TL Crysis 2 200TL.
50 Dolarlık oyun Türkiye'de 400TL..
Hani Steam bizi düşünüyor sağ olsun fiyat önerisinde bulunuyor kur olayından dolayı bunlar koy gitsin umurumda değil. Bu fiyatlar bana biraz abartı geldi. :d
Yıllardır CoD oyunlarını takip ediyorum. Sürekli aynı indirimi alıyorlar. Eğer olursa, Black Friday indirimlerinde de değişmeyecektir.
Hocam olsun da indirim o fiyatlara da razıyım. Adamlar yıldan yıla indirim yapıyor neredeyse.

Steam ve Epic Games Store'da Rockstar Games Launcher'ın zorunlu olması çok kötü. Steam'in önceki hali daha iyiydi. EA bazı oyunları Steam'e getirirken Origin'in zorunlu olmasını sağladı. Her şey çok kötü şu an.

Tek gerçek diyebilir miyiz hocam?
3-6.jpg

Rockstar'ın oyunları çok güzel en azından. EA için aynısını söyleyemeyeceğim. Activision'da şu anda CoD üzerinden gidiyor zaten.
Activision parayı kırsada Prototype 3 çıkarsa keşke..

Geri
Yukarı