EA App kurulumunda "ınst-3-1920" hatası

emirhanncr

Decapat
Daha fazla  
FIFA 22 Origin'den EA App'e taşındığından beri oynayamıyorum. Zorunlu EA App indirmeye çalışıyor. Kurmaya çalıştığımda "ınst-3-1920" adlı error hatası alıyorum. Sorun ne tam olarak anlamadım, çözüme de bir türlü ulaşamadım. Anlayanlar yardımcı olabilir mi?

1. Bilgisayarınızı yeniden başlatın: Bazı durumlarda, sadece bilgisayarınızı yeniden başlatmak hatayı çözebilir.
  2. .NET Framework sürümlerini kontrol edin: FIFA 22 oyununu oynamak için gerekli olan .NET Framework sürümlerini kontrol edin. Eksik bir sürümü varsa, Microsoft web sitesinden indirerek yükleyin.
  3. C++ Redistributable paketlerini kontrol edin: FIFA 22 oyununu oynamak için gerekli olan C++ Redistributable paketlerini kontrol edin. Eksik bir sürümü varsa, Microsoft web sitesinden indirerek yükleyin.
  4. EA App'i tamamen kaldırıp yeniden yükleyin: EA App'i tamamen kaldırın ve yeniden yükleyin. Bu, herhangi bir bozuk dosya veya kayıt defteri hatasını düzeltmeye yardımcı olabilir.
  5. Sistem dosyası taraması yapın: Bilgisayarınızda bozuk veya eksik sistem dosyaları olabilir. Bu durumda, bir sistem dosyası taraması yaparak hatayı düzeltebilirsiniz. Komut İstemi'ni açın ve "sfc /scannow" komutunu çalıştırın.
  6. Güncellemeleri kontrol edin: Bilgisayarınızda tüm güncelleştirmelerin yüklü olduğundan emin olun. Güncellemeleri yükleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Geri
Yukarı