Çözüldü EA App, yükleme ekranını göstermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emraks51

Femtopat
Daha fazla  
IMG-20220619-WA0003.jpg

Xbox Game Pass PC üyeliğim var. Battlefield 5 yüklemek istiyorum, beni EA App'e yönlendiriyor. İşte sorun bundan sonra başlıyor. Beni EA App'e yönlendirdiğinde, sayfa bir türlü yüklenemiyor hem de saatlerce beklememe rağmen. Yükleniyor ikonu sayfanın ortasında dönüp duruyor. Sorunun internet bağlantımdan kaynaklanmadığına eminim. Ne yapabilirim?

Çözüm
İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

Merhaba yaklaşık 2 haftadır bende bu sorunla uğraşıyor ve çözdüm:
Ev internetinizin sağladı "güvenli internet" özelliğini kapatın ve EA appı yeniden başlatın. Benim işime yaradı belki senin de işine yarar.
EA App i yönetici olarak çalıştırmayı deneyin olmaz ise Windows arama yerine UAC yazın kullanıcı hesabı denetimine tıklayıp hiçbir zaman uyarmaya ayarlayın. Eğer bunlarda olmazsa EA App yüklü olduğu klasörün içinde App recovery diye bir uygulama var onu yönetici olarak çalıştırın bu işlem EA App uygulamasının önbelleğini temizleyecektir.

EA App i yönetici olarak çalıştırmayı deneyin olmaz ise Windows arama yerine UAC yazın kullanıcı hesabı denetimine tıklayıp hiçbir zaman uyarmaya ayarlayın. Eğer bunlarda olmazsa EA App yüklü olduğu klasörün içinde App recovery diye bir uygulama var onu yönetici olarak çalıştırın bu işlem EA App uygulamasının önbelleğini temizleyecektir.
Hepsini denedim hocam, mağlesef olmadı.

Geri
Yukarı