Çözüldü EA Desktop açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Adole

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba EA Desktop uygulamasını yükledim fakat açamıyorum hiçbir şekilde bir görüntü gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Windows 10.

Teşekkürler bakıyorum.
Hocam uzun yöntem denemek yerine verdiğim kısa yöntemle çözeceğinizi düşünüyorum.

Denetim Masası > Bölge > Yönetimsel > Unicode olmayan programların dili > Sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "Beta: Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.
Windows 10.

Teşekkürler bakıyorum.
Hocam uzun yöntem denemek yerine verdiğim kısa yöntemle çözeceğinizi düşünüyorum.

Denetim Masası > Bölge > Yönetimsel > Unicode olmayan programların dili > Sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "Beta: Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Çözüm
Hocam bu konudaki çözüme bakın isterseniz.

Olmadı hocam bu.

Denetim Masası > bölge > yönetimsel > unicode olmayan programların dili > sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "beta: Dünya çapında dil desteği için unicode utf-8 kullan" seçeneğini işaretleyerek sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Sizin yönteminizi deniyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı