Çözüldü EA Desktop Installer Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

redlions

Hectopat
Yer
Rivia
Daha fazla  
Forumlarda bayağı baktım ama net sonuç bulamadım. Dün akşamdan beri denemediğim yol kalmadı. Yükleyen arkadaşlar nasıl yükledi söyleyebilir mi acaba?

Çözüm
Yazarsanız çok iyi olur hocam. Ben de yükleyemedim.

Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.
Yazarsanız çok iyi olur hocam. Ben de yükleyemedim.

Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Çözüm

Bu EA desktopun kurulu olduğu klasör mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı