EA Desktop Launcher oyun indirme dili İngilizce kalıyor

Foşix Mergen

Hectopat
Merhabalar herkese yine EA'in kanser Launcher'ında sorun yaşıyorum sorunum herhangi bir oyunu indirmek istediğimde dil seçme seçeneğinden ne seçersem seçeyim back tuşuna bastıktan sonra dil yine İngilizce oluyor. Yani acaba bir buton var da bende mi çıkmıyor anlamıyorum Game Pass ile EA Play kullandığım için diğer servislere geçemeyeceğimi belirteyim.
Ekleme: EA Desktop dilini değiştirdiğim zaman oyun indirme dili varsayılan olarak EA Desktop dili oluyor örnek İtalyanca seçtim oyun indirme kısmında dil İtalyanca oldu ve hiçbir şekilde başka dil de indiremiyorum.

Merhabalar herkese yine EA'in kanser Launcher'ında sorun yaşıyorum sorunum herhangi bir oyunu indirmek istediğimde dil seçme seçeneğinden ne seçersem seçeyim back tuşuna bastıktan sonra dil yine İngilizce oluyor. Yani acaba bir buton var da bende mi çıkmıyor anlamıyorum Game Pass ile EA Play kullandığım için diğer servislere geçemeyeceğimi belirteyim.
Ekleme: EA Desktop dilini değiştirdiğim zaman oyun indirme dili varsayılan olarak EA Desktop dili oluyor örnek italyanca seçtim oyun indirme kısmında dil italyanca oldu ve hiçbir şekilde başka dil de indiremiyorum.

Cidden EA'in hiçbir sistemini sevmiyorum bende aynı sorunu yaşıyorum artık oyunları İngilizce olarak indirip TR yama kuruyorum üstüne. BFdeki punkbuster hataları ve EA Desktop hataları delirtiyor beni.

Cidden EA'in hiçbir sistemini sevmiyorum bende aynı sorunu yaşıyorum artık oyunları İngilizce olarak indirip TR yama kuruyorum üstüne. Bfdeki punkbuster hataları ve EA Desktop hataları delirtiyor beni.

Yani şu Crysis 2'yi 2 kere indirdim tamam Türkçe oluyor da ara sahneler İngilizce anlıyorum yine ama Türkçe olması daha iyi olur nostalji var işin içinde hiç memnun değilim bu App'den.
Origin de EA Play kesin kullanılmıyor değil mi? (Game Pass ile )

Yani şu Crysis 2'yi 2 kere indirdim tamam Türkçe oluyor da ara sahneler İngilizce anlıyorum yine ama Türkçe olması daha iyi olur nostalji var işin içinde hiç memnun değilim bu App'den.
Origin de EA Play kesin kullanılmıyor değil mi ?
Uygulama hala beta da düzelteceklerdir diye düşünüyorum ben de crysis 1'i o şekilde oynadım

Crysis 1 de İngilizce indirsem bile Türkçe dil seçeneği vardı ama Crysis 2 de sadece English.pak dosyasını indiriyor reportladım İngilizce yazarak durumu. Pek sevdiğim bir firma da değil kendileri feedbacke cevap vereceklerini pek sanmıyorum.
Crysis 2 ve 3'ü EA Desktop'dan indirdiyseniz ve ara sahneler Türkçe olmuyorsa şunu yapın Türkçe yamayı English.pak yerine Turkish.pak olarak Localizede atın ve System.cfg de ki g_language kısmını Turkish yapın son olarak __Installerdan cfg ye girin system_en_us. cfg yi açın g_language kısmını Turkish yapın sorunumu bu şekilde çözdüm.
İşe yararsa çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı