Çözüldü EA Desktop unable to install

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hencc

Decapat
Daha dün akşam oynadığım FIFA 21'e şu an girmeye çalıştığımda play simgesi yoktu, indirme simgesi vardı ancak indirmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.

1646919290955.png

FIFA 21'i komple silmek yerine klasör ve exe dosyalarının ismini değiştirdim, EA Desktop'u sildim yükledim, PC'yi de restartladım

Dosya Ekleri

• 1646919279318.png
    1646919279318.png
    200,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam evet bu oyunu indirirken işe yarıyor ancak halihazırda yüklü olan oyunun yeniden yüklenmesi sorununu çözmüyor. Ben sorunu yeniden arkadaşın dediği şekilde yeniden indirerek çözdüm başka bir çözüm yolu şu anlık yok gibi. Save dosyalarınız gitmiyor yeniden indirdiğinizde bilginize.

Hocam bugün aynı sorun arkadaşımın FIFA 21'inde oldu oyun yüklü olduğu halde yükle diyordu önce Apex Legend'i başlatık sonra iptal edip FIFA'yı başlattık 1 saniyede inmiş gibi yapıp eski haline döndü.
Aynı sorunu bende yaşıyorum 2 gün öncesine kadar sorunsuz oynadığım oyun bugün yüklü değilmiş gibi gözüküyor ve yeniden indirmek istediğim zaman inmiyor çok garip bişey umarım çözümü bulunur.

Çözümü bulduk ilk önce Apex Legend indirmeyi başlatın o inerken hemen indiremediğiniz oyunu indirmeyi deneyin oluyor.

Hocam evet bu oyunu indirirken işe yarıyor ancak halihazırda yüklü olan oyunun yeniden yüklenmesi sorununu çözmüyor. Ben sorunu yeniden arkadaşın dediği şekilde yeniden indirerek çözdüm başka bir çözüm yolu şu anlık yok gibi. Save dosyalarınız gitmiyor yeniden indirdiğinizde bilginize.

Hocam bugün aynı sorun arkadaşımın FIFA 21'inde oldu oyun yüklü olduğu halde yükle diyordu önce Apex Legend'i başlatık sonra iptal edip FIFA'yı başlattık 1 saniyede inmiş gibi yapıp eski haline döndü.

Çözüm

Bende FIFA karışmasın diye ismi değişikti muhtemelen o yüzden çözüm olarak işaretledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı