EA Desktop'ta Battlefield 1 görünmüyor

Emrecngz

Kilopat
Yer
Mersin
EA Desktop Launcher'ında Battlefield 1 görünmüyor. Amazon Prime verdiğinde hesaba eklemiştim ve oynuyordum. Origin üzerinden indirip oynayabiliyorum ama EA App'te oyun satın alınmamış olarak görünüyor. Ne yapabilirim?

Peki neden böyle hocam? Prime'dan bir sürü oyun ekledim EA Desktop'a ama onlar her iki Launcher'da da çalışıyor.

Launcher daha beta aşamasında. Mesela Steam'den aldığın oyunları da EA Desktop uygulamasından görüntüleyemiyorsun. Fakat bunlar zamanla düzelecek şeyler.

Çalışan oyunların olduğunu bilmiyordum ama battlefield ben de hem originde hem de ea desktop da olmasına rağmen ikisini farklı hesap olarak açıyor.

Launcher daha beta aşamasında. Mesela Steam'den aldığın oyunları da EA Desktop uygulamasından görüntüleyemiyorsun. Fakat bunlar zamanla düzelecek şeyler.

İleride düzelecekse sıkıntı yok, zaten Origin üzerinden oynayabiliyorum. Ama anladığım kadarıyla EA Desktop Origin'in yerini alacak bir program o yüzden ileride oyunu kaybetmek istemiyordum.

İleride düzelecekse sıkıntı yok, zaten Origin üzerinden oynayabiliyorum. Ama anladığım kadarıyla EA Desktop Origin'in yerini alacak bir program o yüzden ileride oyunu kaybetmek istemiyordum.

Eğer kayıt dosyalarını bulut tabanlı olarak kaydediyorsanız uygulama tam sürüme çıkınca direkt olduğunuz yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca oyunları kaybolmaz endişelenmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı