EA FC 24 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Alisiho

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 gb
Ekran kartı
Geforce GTX 950m
İşlemci
İntel core i7 7th gen
Oyunu çalıştırdığım zaman oyun küçük bir pencere açılıp 3-4 saniye sonra kapanıp tekrar EA Play'e geri atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fifa 23'te de oyun buna benzer bir hata alıyodu fakat herkesin yaşadığı bi hata sistemimden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum
Dostum update geldi oyuna. Ben de aynı sorunu yaşıyordum update sonrası düzeldi. Update yaptıktan sonra açtım, sıkıntı yoktu fakat 1-2 kez daha aynı şey oldu. Yine de oyun dosyalarını repair yaptıktan sonra düzeliyor artık.
Sisteminizden kaynaklı değil oyunun sıkıntısı bu

Bende de aynı sorun var deli ediyor adamı çözümü yok mudur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle birşey buldum deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eafc ana ekranda kalıyor 3 4 kere silip yükledim 1 saate yakın bekledim açılmıyor videolardan gördüklerimi denedim ve repair yaptım gene böyle

Eafc ana ekranda kalıyor 3 4 kere silip yükledim 1 saate yakın bekledim açılmıyor videolardan gördüklerimi denedim ve repair yaptım gene böyle
Hocam ben artık şu şekilde açabiliyorum fakat her kapattıktan sonra sıfırlanıyor bilginiz olsun:
1- Repair yapın
2- Oyunun dosyasının bulunduğu klasör içerisinden installer klasörüne gelin, EA anti cheat installer’ı bulun ve açın. Repair butonuna tıkladıktan sonra oyunu ve bulunduğu klasörü seçin, succes yazısını gördükten sonra kapatın.
3- Yine oyun dosyasının bulunduğu klasörde FC 24’e gelip özellikler kısmından sertifikalara gelin ve sertifikaları yükleyin, aynı işlemleri aynı klasördeki ea anti cheat ve dll olan dosyalara da uygulayın.
4- Oyunu program files’daki bulunduğu klasörü üzerinden yönetici olarak, Windows 8 uyumluluk modunda çalıştırın.
Deneye yanıla böyle halledebildim, bazı adımlar gereksiz olabilir. Dediğim gibi, her kapattıktan sonra aynı hatayı alıyorum. Dolayısıyla her seferinde böyle açıyorum şu an. Fakat oyunda deli gibi fps drop var hevesle açıyorsun bi oynamaya çalışıyorsun zort…

Aynı sorun bende de var da hocam bir şey soracağım siz FIFA 23'ü bu sistemde oynadınız mı?
Fifa 23'te de oyun buna benzer bir hata alıyodu fakat herkesin yaşadığı bi hata sistemimden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum

Geri
Yukarı