EA FC 24 açınca bilgisayar kapanıyor

zizouu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Türkçe öğretmeni
Birkaç gün önce gelen güncellemeden sonra oyun açılıp giriş ekranına geldikten sonra bilgisayar kapanıyor ve kendini yeniden başlatıyor. Oyunu Epic'ten almıştım daha önce de zaman zaman giriş ekranından sonra masaüstüne atıyordu ama hiç bilgisayarın kendini yeniden başlattığı olmamıştı. Oyunda 177 saatim var uzun süre oynadım ilk kez böyle bir sorun yaşıyorum. Kullandığım cihaz ASUS TUF A15 serisinin Ryzen 7 7735HS işlemcisine ve RTX 4060 ekran kartına sahip versiyonu. Çözüme ulaştırabilirseniz çok sevinirim.

2-3 gündür oyuna sürekli güncelleme geliyor, girmeden önce EA App üzerinden dosyaları doğrulayın her zaman. Bilgisayarın kendini yeniden başlatması ise işlemci sıcaklığından kaynaklı olabilir gibi.

2-3 gündür oyuna sürekli güncelleme geliyor, girmeden önce EA App üzerinden dosyaları doğrulayın her zaman. Bilgisayarın kendini yeniden başlatması ise işlemci sıcaklığından kaynaklı olabilir gibi.
Şimdi de oyun açılmasına rağmen ekranda görüntü yok ekran sırasıyla tamamen kırmızı, siyah, beyaz, yeşil renklere bürünüp duruyor hocam. Diğer oyunlarda hiçbir sorun yaşamıyorum

Şimdi de oyun açılmasına rağmen ekranda görüntü yok ekran sırasıyla tamamen kırmızı, siyah, beyaz, yeşil renklere bürünüp duruyor hocam. Diğer oyunlarda hiçbir sorun yaşamıyorum
Bilgisayar ayarlarından çekirdek yalıtım ayarları kısmından bellek uzantısı kapalıysa açıp deneyebilir misiniz hocam?

Bilgisayar ayarlarından çekirdek yalıtım ayarları kısmından bellek uzantısı kapalıysa açıp deneyebilir misiniz hocam?
Denedim fakat aynı şekilde devam ediyor sorun

Oyundaki profili silip yeni profil oluşturunca sorun çözüldğ

Son düzenleme:

Geri
Yukarı