EA FC 24 alınmalı mı?

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Merhaba,
FIFA 22'yi 767 saat oynadım, artık sıktı, genelde kariyer modu oynadım, online oynamıyorum, sadece kariyer oynuyorum.
Bu fiyattayken alınmalı mı yoksa fiyatı düşer mi?
Steam'den alacağım alırsam.

Fiyat düşmez aksine daha da yükselir. Bir ihtimal Epic gameste kuponlu indirim zamanları başladığında daha uyguna gelebilir. Şuan ki fiyatıyla alınır. Online oynamaya başlarsanız daha uzun saatler vaadediyor.

Fiyat düşmez aksine daha da yükselir. Bir ihtimal Epic Games'te kuponlu indirim zamanları başladığında daha uyguna gelebilir. Şu anki fiyatıyla alınır. Online oynamaya başlarsanız daha uzun saatler vadediyor.

FIFA 22'yi sürekli modlarla oynadım bir de kariyer oynadım online oyunlarla çok aram yok, Counter Strike dışında.
Epic fiyatı 419, Steam fiyatı 450 civarı oluyor, o yüzden üstüne ekleyip Steam'den almak mantıklı geldi.

FIFA 22'yi sürekli modlarla oynadım bir de kariyer oynadım online oyunlarla çok aram yok, Counter Strike dışında.
Epic fiyatı 419, Steam fiyatı 450 civarı oluyor, o yüzden üstüne ekleyip Steam'den almak mantıklı geldi.
Arada büyük fiyat farkları olmadığı için Steamden alabilirsiniz hocam. Online oyun gözüyle bakmayın sonuçta yine maç yapıyorsunuz online olarak ultimate team oynadığınızda sizin gibi gerçek rakiplerle oynadığınızdan daha eğlenceli bir hal alıyor. Denemek isterseniz denersiniz.

Arada büyük fiyat farkları olmadığı için Steam'den alabilirsiniz hocam. Online oyun gözüyle bakmayın sonuçta yine maç yapıyorsunuz Online olarak Ultimate Team oynadığınızda sizin gibi gerçek rakiplerle oynadığınızdan daha eğlenceli bir hal alıyor. Denemek isterseniz denersiniz.

Alıyorum o halde, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı