EA FC 24 çok gol olma neden oluyor?

ooredoo

Decipat
Bu sorunu düzeltebileceğim bir ayar var mı? Kariyer modunda her maç en az 3 4 gol oluyor ve gerçekçiliği öldürüyor.

Kariyer modunda oynuyor sanız bu sizin maç puanınızı çok düşürmez zorluğu da düşürmeyi deneyin.

Hocam söyle anlatayim size İtalya liginde 10 dakikada mac skorunun 3-0 oldugunu düsünün böyle saçma bir şey anca oyunlarda olur iste o saçma seyi sürekli yasıyorum oyun cok imkan veriyor gol atmak ve yemek icin fifa artık dogal futbol degilde e-spor oyununa döndügü icin cok cabuk goller yeniyor atılıyor.

Seçkin yapar mıısn?

Deneyeceğim fakat bu sefer daha kötü olmaz mi?

Hocam söyle anlatayim size İtalya liginde 10 dakikada Mac skorunun 3-0 oldugunu düsünün böyle saçma bir şey anca oyunlarda olur iste o saçma seyi sürekli yasıyorum oyun cok imkan veriyor gol atmak ve yemek icin FIFA artık dogal futbol degilde e-spor oyununa döndügü icin cok cabuk goller yeniyor atılıyor.

Deneyeceğim fakat bu sefer daha kötü olmaz mi?

Seçkin en yüksek zorluk, seçkinde öyle olamaz.

Seçkin en yüksek zorluk, seçkinde öyle olamaz.

Böyle de hocam adamlar e sporcu gibi çok keskin pas atıp ne olduğunu bilmeden gol yiyorum gerçeklik sıfır pes bu konuda kat ve kat daha iyi FIFA da momentumu hissedebiliyorsun örneğin sen şut çektin karşı karşıya direkten döndü ve top rakipte ani kontraya çıktığı an

İşte adamı durduramıyorsun ve ne yaparsan yap %80 ihtimalle sen değerlendiremediğin pozisyonun cezasını ödüyorsun kısaca oyunun motoru ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum yine de yanıt için teşekkürler.

Geri
Yukarı