EA FC 24 ekran anlık siyah oluyor

emircet

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eafc24'te oyun oynarken ekranda renkler bir anda siyah olup kendi rengine dönüyor. Araya siyah ekran gibi bir şey drop giriyor ve çok hızlı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının sürücüsü güncel mi? Bazen sürücülüler yapabiliyor böyle sorunlar.

Benim monitör ASUS VG249Q1A. Monitör ayarlarından hız aşırtmayı açık kullanıyordum 165 Hz alıyordum şimdi onu kapadım . PC ayarlarındanda 144Hz'ye çektim sorun düzeldi ama hız aşırtma açıkken Hz hep oynuyor bir artıyor düşüyor asla sabit kalmıyor bu yüzden ekranda titreşim meydana geliyor ama sadece EA FC 24 de oluyor.

Benim monitör ASUS VG249Q1A. Monitör ayarlarından hız aşırtmayı açık kullanıyordum 165 Hz alıyordum şimdi onu kapadım. PC ayarlarındanda 144Hz'ye çektim sorun düzeldi ama hız aşırtma açıkken Hz hep oynuyor bir artıyor düşüyor asla sabit kalmıyor bu yüzden ekranda titreşim meydana geliyor ama sadece EA FC 24 de oluyor.

Tamam çözdüysen problem yok monitor 144 Hz 165 Hz vermez veriyorsada sahtedir pek monitör teknolojisinden anlamam ama sonuçta her şeyin orijinal önerilen kullanımı iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı