EA FC 24 FC points en ucuz nereden alınır?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. PC üzerinden EA FC24 oynuyorum. EA dolar kuruna geçtiği için oyun içi fiyatlandırması haliyle dolar oldu. TL üzerinden en ucuz ve güvenilir bir şekilde FC points nereden alabilirim? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

En uygun mobil uygulama içinden oluyor. Sizde mobil uygulama içinde point satın alma sekmesi var mı? Bazı cihazlarda yok, bazılarında oluyor. Bende yok ama başka telefondan giriş yapınca geliyor.

Arkadaşlar merhaba size bir şey soracağım.
Benim oyuncu laptopum var 2 aylık markası HP Victus 16 işlemcisi AMD Ryzen 7 (7840HS) ekran kartı (RTX 4050) RAM (32) hafıza (1 TB) bu bilgisayar GTA 6 kaldırır mı cevaplarsanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba size bir şey soracağım.
Benim oyuncu laptopum var 2 aylık markası HP işlemcisi AMD Ryzen 7840HS ekran kartı RTX 4050 RAM 32 hafıza 1 TB acaba bu bilgisayar GTA 6 kaldırır mı cevaplarsanız sevinirim.
Oyunun sistem gereksinimlerine baktınız mı? Oyunun istediği gereksinimleri bilmiyorum. Minimum gereksinimlere bakarak, orada yazan donanımları sizinki ile kıyaslama yaparak sonuç elde edebilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimlerine baktınız mı? Oyunun istediği gereksinimleri bilmiyorum. Minimum gereksinimlere bakarak, orada yazan donanımları sizinki ile kıyaslama yaparak sonuç elde edebilirsiniz.
sistem gereksinimlerine baktım sıkıntı yok hertürlü kaldırır olarak görünüyor cevapladığınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı