Çözüldü EA FC 24 gamepad algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xelor

Picopat
Daha fazla  
EA FC 24 almıştım yılbaşı indiriminde. Oyuna giriyorum fakat kolu algılamıyor. Bu arada YouTube'daki Steam'den App recovery, EA Desktop gibi şeyleri ekleyip ayarları yaptım.

Çözüm
EA FC 24 almıştım yılbaşı indiriminde. Oyuna giriyorum fakat kolu algılamıyor. Bu arada YouTube'daki Steam'den App recovery, EA Desktop gibi şeyleri ekleyip ayarları yaptım.

Kolunuz Xbox kolumu yoksa PS tarzı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu video size yardımcı olur bilgisayarlarda Xbox kolları geçerlidir. Bu video kolunuzu bilgisayara Xbox olarak gösterecek ve kullanabileceksiniz.

Kolunuz Xbox kolumu yoksa PS tarzı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu video size yardımcı olur bilgisayarlarda Xbox kolları geçerlidir. Bu video kolunuzu bilgisayara Xbox olarak gösterecek ve kullanabileceksiniz.

Çözüm
Değişik bir marka. Bütçem olmadığı için yazın 200TL'ye almıştım. Steam'de PS1 kolu olarak gözüküyor. (şimdi videoyu deneyeceğim).

Steam'de görür hocam bende de öyle Steam'de görüyor lakin diğer platformlardaki oyunlarda size videosunu attıgım programı kullanıyorum. Mecburende onu kullanacagız.

Yeni konular

Geri
Yukarı