EA FC 24 iade etmek

Ediz Shala

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Yakın bir tarihte EA FC 24 ön siparişi verdim. Oyunun kendi uygulaması olan EA App üzerinden işlemimi yaptım. Ancak bir sıkıntı oldu. Kartımdan uzun bir süre çekmedi parayı ve oyunu aldı gösterdi. Sonra da iade kısmını bulamadım. İnternette biraz gezindikten sonra iade sayfasını buldum. Ancak iade edebileceğin bir oyun satın almadın diyor. Aynı sitede ise oyunu oynamadıysanız -ki ön siparişle aldığım için oyunu oynamam mümkün değil- iade etme hakkınız var diyor. Yaşattığı sorunlardan ötürü iade edip Steam üzerinden alacağım. Sistemde mi bir sıkıntı var yoksa gerçekten iade etmem mümkün değil mi? Şimdiden teşekkürler.

İade etmeniz mümkün değil diye bir şey olamaz, mail atın veya Ticket sistemi mevcut ise ticket oluşturun.

İade etmeniz mümkün değil diye bir şey olamaz, mail atın veya Ticket sistemi mevcut ise ticket oluşturun.
Ticket oluşturdum, hemen döndüler. İade edildiğini söyledi adam ancak 7-10 günü bulur diyor. O sıkıntı değil ancak oyun hala kütüphanemde gözüküyor. Umarım düzelir en yakın zamanda.

Geri
Yukarı