Epic Games EA FC 24 indirilmiyor

balbazar_hamdi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün telefon internet tarayıcısından Epic Games üzerinden EA FC 24 aldım, oyun kütüphaneme eklendi. Bilgisayara geçtim kütüphaneden indirmeye çalıştığımda resimde gördüğünüz gibi kullanılamıyor yazıyor. Epic'e mail attım yoğunlukdan dolayı geç cevap alabileceğim söylendi ve SSS sayfasının linkini attılar. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Not: Epic hesabım EA hesabımla bağlı değil (bağlanıyor mu emin değilim zaten) ve EA App'de oyun kütüphanemde gözükmüyor.

Screenshot_53.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Sorun Epic'ten oyun indirememem değil sadece EA FC 24 inmiyor. En son Steam'den FIFA 21 satın almıştım. EA App ve Steam senkronize olduğundan direkt olarak EA App'e de eklenmişti ama bunda oyun sadece Epic'te gözüküyor sıkıntı sanırım burada.

Hocam oyunu epic üzerinden indirmiyor, EA uygulamasına yönlendiriyor ve ordan indiriyor, hesabınızı bağlayın.
iki hesabı nasıl bağlayacağımı bulamadım

Sorun Epic'ten oyun indirememem değil sadece EA FC 24 inmiyor. En son Steam'den FIFA 21 satın almıştım. EA App ve Steam senkronize olduğundan direkt olarak EA App'e de eklenmişti ama bunda oyun sadece Epic'te gözüküyor sıkıntı sanırım burada.

Hocam EA app açın, profilinize tıklayıp settings diyin, My Profile altında Manage yazıyor ona basıp yönlendirdiği yerde en alttaki Connectionsa tıklayın ve Epic Gamesi Link edin.
Hesapları bağladıktan sonra tekrar deneyin. Normalde Epic gamesten oyunu alıp indirme yapmak istediğinizde size otomatik yönlendiriyor ama sanırım Ea hesabınız falan yoktu o yüzden otomatik yapmadı dediğim adımları takip edin.

Evet, yüksek ihtimal EA Hesabınız ile Epic Games hesabınızı bağlamamışsınızdır. Kontrol etmek için EA Account yazarak, EA hesabınıza girip ardından Links/Bağlantılar kısmından Epic Games ile EA Hesabınızın senkronize olup olmadığına bakın.

Hocam EA App açın, profilinize tıklayıp settings deyin, my profile altında manage yazıyor ona basıp yönlendirdiği yerde en alttaki connectionsa tıklayın ve Epic Games'i link edin.
Hesapları bağladıktan sonra tekrar deneyin. Normalde Epic Games'ten oyunu alıp indirme yapmak istediğinizde size otomatik yönlendiriyor ama sanırım EA hesabınız falan yoktu o yüzden otomatik yapmadı dediğim adımları takip edin.

Evet, yüksek ihtimal EA hesabınız ile Epic Games hesabınızı bağlamamışsınızdır. Kontrol etmek için EA account yazarak, EA hesabınıza girip ardından Links/Bağlantılar kısmından Epic Games ile EA hesabınızın senkronize olup olmadığına bakın.

Connections kısmında PSN, Xbox live, Apple, Steam vs var ama Epic yok.

İlginç bir şekilde EA App üzerinden yüklü olan tek oyun olan The Sims 4'ü silince Epic'te indirme seçeneği geldi ve iki hesabı bağlamama imkan verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı