EA FC 24 kadınların dahil olması normal mi?

Yer
İstanbul Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Uzmanı
Yeni adı ile EA FC 24 de Ultimate Team modunda kadın futbolcular ile erkek futbolcuların aynı sahada olması bir tek bana mı tatsız geliyor? :)

Kadın futbolculara karşı bir derdim yok. :) Sadece gerçekte birlikte oynamadıkları gibi oyunda da aynı sahada olmamaları gerektiğini ve olduğu takdirde gerçekliği bozduğu için rahatsız oldum. :)

Onlile mod da kullanılabilirliği yüksek olacağı için çok fazla tercih edilecek gibi gözüküyor.

Bence saçma olacaksa bari hak ettikleri reytinglerde olsun adını bilmediğimiz noname birisi nasıl Ronaldo kadar şut gücüne sahip olabiliyor mesela saçma şeyler.

Normal değil hatta saçmalığın daniskası ama yapacak bir şey yok. Rahatsız oluyorsa insanlar satın almayıp, Game Pass'ten yüklemeyip tepki göstermeli hem rahatsız olup hep oynayanlar destekliyordur bu olayı.

Haklısın ama bu işin tutkunuyuz bizde 2013'ten beri devam ediyoruz öyle bir anda kestirip atamıyor insan ve rakip bir oyunu dahi yok hepsi rezalet. Mecbur alıyoruz hatta erken erişim 😪

EA zaten bir kaç senedir böyle culop culop sıvıyordu. Bu yıl ki oyunu ile beraber şöyle güzel bir de tüy bıraktı. Daha popülizm uğruna tek eğlencemiz olan futbolu bakalım ne hale getirecekler.

Burdan Konami'ye pühi diyorum. Bari rekabet varken daha tutarlı şeyler geliyordu.

Bence saçma olacaksa bari hak ettikleri reytinglerde olsun adını bilmediğimiz noname birisi nasıl Ronaldo kadar şut gücüne sahip olabiliyor mesela saçma şeyler.

Evet kesinlikle öyle bellingham 86 oynarken putellas, sam kerr gibi isimlerin 91-90 reytinge sahip olmaları komik bir durum.

Yeni adı ile EA FC 24 de Ultimate Team modunda kadın futbolcular ile erkek futbolcuların aynı sahada olması bir tek bana mı tatsız geliyor? :)

Kadın futbolculara karşı bir derdim yok. :) Sadece gerçekte birlikte oynamadıkları gibi oyunda da aynı sahada olmamaları gerektiğini ve olduğu takdirde gerçekliği bozduğu için rahatsız oldum. :)

Onlile mod da kullanılabilirliği yüksek olacağı için çok fazla tercih edilecek gibi gözüküyor.
Saçmalık. Fakat asıl saçma olan şey kadın futbolu için bir ayar koymayan, kadın futbolundan rahatsız olan oyunculara defolun gidin santra modu oynayın diyen EA'dir.

Geri
Yukarı