Çözüldü EA FC 24 kare tuşunu algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rosz099

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun kare tuşunu algılamıyor, Steam'de ve CS2'de denedim tuşta bir sorun yok oralarda çalıştı ama FIFA 23 ve EA FC 24'te kare tuşunu algılamıyor normalde şut tuşu değiştirip denedim. Sorun karede yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum yüklemede problem çıkmış gibi gözüküyor.
EA uygulaması üzerinden;
FC24'e tıklayıp, manage-repair tıkladıktan sonra sol alttaki barın dolmasını bekleyip dolduktan sonra tekrar fut girmeyi dener misin?
Not: Repair yaparken sakın EA uygulamasından çıkış yapma.

Yok hocam sorunu çözdüm Steam'de kare tuşunun görevini değiştirip renk değiştirme yapmışım sorun bendeymiş 😂 yine de çok teşekkür ederim.
EA uygulaması üzerinden;
FC24'e tıklayıp, MANAGE-Repair tıkladıktan sonra sol alttaki barın dolmasını bekleyip dolduktan sonra tekrar FUT girmeyi dener misin?

EA uygulaması üzerinden;
FC24'e tıklayıp, manage-repair tıkladıktan sonra sol alttaki barın dolmasını bekleyip dolduktan sonra tekrar fut girmeyi dener misin?

Yok hocam sorunu çözdüm Steam'de kare tuşunun görevini değiştirip renk değiştirme yapmışım sorun bendeymiş 😂 yine de çok teşekkür ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı