EA FC 24 kariyer modunda cheat table kullanmak bana sebep olur mu?

ReNkLiBuKaLeMuN

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben EA FC 24 kariyer modunda cheat table kullanmak istiyorum. FIFA 23'te kullanıyordum fakat şimdi EA FC 24'e geçine bir tereddüt ettim. Oyun yeni çıktı. EA App'i offline yapsam bile banlanma ihtimalım var mı? Sadece kariyere gireceğim cheat Table'la.

Oyun açılırken hile engelleyici çalışıyor onu devre dışı bırakırsan oyuna giremezsin FIFA 22 de falan hile engelleyici uygulama yoktu ancak orada sorun olmaz

Fifa 22 ve 23'te olmak üzere Cheat Table kullandım ama herhangi uyarı veya bir şeyle karşılaşmadım ama EA FC 24 Cheat Table daha çıkmadı diye biliyorum nereden buldunuz acaba?

Çıkmadığını biliyorum fakat 5 Ekim'de çıkıyor. Çıkınca ban yer miyim diye sordum?
Bir cheat table çıkmış ama ne kadar güvenilir bilmiyorum

Ban yeme ihtimaliniz her zaman var. fakat kariyer modunda hile yaptığınız için ban yiyeceğinizi sanmıyorum. Yine de yiyebilirsiniz. Github sayfasındaki arkadaş da %100 güvenilir değil diye belirtmiş.

Bir cheat table çıkmış ama ne kadar güvenilir bilmiyorum

Ban yeme ihtimaliniz her zaman var. fakat kariyer modunda hile yaptığınız için ban yiyeceğinizi sanmıyorum. Yine de yiyebilirsiniz. Github sayfasındaki arkadaş da %100 güvenilir değil diye belirtmiş.
Hocam link için teşekkür ederim bu benim her zaman kullandığım ve problem yaşamadığım Cheat Table ile birebir. Acaba bütün Cheat Table'ların arayüzü mü aynı bilmiyorum.

Öncelikle merhaba. Ben EA FC 24 kariyer modunda cheat table kullanmak istiyorum. FIFA 23'te kullanıyordum fakat şimdi EA FC 24'e geçine bir tereddüt ettim. Oyun yeni çıktı. EA App'i offline yapsam bile banlanma ihtimalım var mı? Sadece kariyere gireceğim cheat Table'la.

Programları indirdim ben de FIFA 23'teki gibi değil sanırım nasıl giriyoruz cheat table a

Arkadaşlar Cheat Table sistemi değişti bu yıl. EA' in aldığı önlemlerden ötürü ama karmaşık olan bir şey yok. Offline iken TP Yazılım kullanmanız ban ile sonuçlanmaz. xAranaktu'da zaten diğer Cheat Table Entegrelerini çıkaran kişi. Cheat Table Fifa serisine özgü olmayan bir dosya düzenleme yazılımı. Sizin çıkmasını beklediğiniz ise FC 24 Entegrasyonu. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı