Çözüldü EA FC 24 launching game ekranında takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

himm3t

Decapat
Daha fazla  
RAM
Corsair 16gb 3600MHz
Ekran kartı
RTX3060 12GB
Anakart
Gigagbyte B550 Gaming X V2
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600
Oyunu Epic indirimlerinden aldım. Dün indirdim oynadım bir kaç saat bugün tekrar gireyim dedim Epic Games'te çalışıyor gözüküyor EA'de çalışmıyor gözüküyor. Oyna diyorum launching game diyor kalıyor hiç bir şekilde açılmıyor sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-16_125455524.png
    resim_2023-12-16_125455524.png
    318 KB · Görüntüleme: 229
Çözüm
Aynı sorun bende de var 1 buçuk saattir bekliyorum yüklemenin bitmesini ama hata mı var acaba siz nasıl açtınız actiysanız.

Aynı sorun bende de var 1 buçuk saattir bekliyorum yüklemenin bitmesini ama hata mı var acaba siz nasıl açtınız actiysanız.

Bende de aynı sorun var takılı kalıyor var mı çözümü olan?

Aynı sorun bende de var takılı kalıyor ve açılmıyor ancak ondan önce de oyuna girdim tuhaf.

Ben çözdüm sorunu e. Ğer eski kol kullanıyorsanız ve çalıştırmak için XOutput veya X360CE gibi uygulamalar kullanıyorsanız oyunu açmadan önce o uygulamayı açmayın ve oyun açılırken açın giriyor. Yani en azından bende öyle düzeldi.
Oyunu Epic indirimlerinden aldım. Dün indirdim oynadım birkaç saat bugün tekrar gireyim dedim Epic Games'te çalışıyor gözüküyor EA'de çalışmıyor gözüküyor. Oyna diyorum launching Game diyor kalıyor hiçbir şekilde açılmıyor sebebi nedir?

İndirile dosyaları kontrol ettirmeyi denediniz mi?

Oyunu Epic indirimlerinden aldım. Dün indirdim oynadım birkaç saat bugün tekrar gireyim dedim Epic Games'te çalışıyor gözüküyor EA'de çalışmıyor gözüküyor. Oyna diyorum launching Game diyor kalıyor hiçbir şekilde açılmıyor sebebi nedir?

Aynı sorunu bende yaşıyorum hala çözümünü bulamadım.

Aynı sorun bende de var. 1 buçuk saattir bekliyorum yüklemenin bitmesini ama hata mı var acaba? Siz nasıl açtınız actiysanız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Takılı kalıyor ve açılmıyor ancak ondan önce de oyuna girdim, tuhaf.

Bende de aynı sorun var takılı kalıyor var mı çözümü olan?

Aynı sorun bende de var takılı kalıyor ve açılmıyor ancak ondan önce de oyuna girdim tuhaf.

Ben çözdüm sorunu e. Ğer eski kol kullanıyorsanız ve çalıştırmak için XOutput veya X360CE gibi uygulamalar kullanıyorsanız oyunu açmadan önce o uygulamayı açmayın ve oyun açılırken açın giriyor. Yani en azından bende öyle düzeldi.

Çözüm
Kol takılı değil direkt ama bilgisayarı aç kapa yaptım düzeldi şu anlık.

Geri
Yukarı