EA FC 24 nasıl olmuş?

Cidden olmamış. Hayal kırıklığı. O zemin ne öyle yıllar geçtikçe daha kötü hale getirmişler. Oynanışta kötü

Bu sorunu yaşayan yok mu benim gibi?

Oyunun kaleci optimizasyonu leş gibi PS5'ye oynuyorum kaleci açılmıyor kalesinden gereksiz gereksiz goller yiyorsun aynı sorunu yaşayan var mı benim gibi.

Aynı oyun ve fiyatını hak etmiyor diyenler var. Haklılar ama oyun tekel, rakibi yok ve en fazla ne ekleyebilirler spor oyununa? Takım sıfırlayıp, 1-2 özellik ekleyip tam oyun parası isteyecekler sonuçta bu bir firma, insan değil. Offline oynayan için gereksiz, 23'e yama kurup oynasın bence. Aynı oyun ve oraya asla yenilik gelmiyor ve gelmezde. Oyunu para kazandığı yer ut yani Online ve oraya yatırım yapacak tabii ki. Çok hoşlanmasam da durum bu ve gayet normal bir şirket gözünden bakınca. Oyunun tek eksisi sjw tayfaya yaranma çabası ve dandik menüsü olmuş benim için. Fiyata gelirsek, bu politik bir eleştiri xd. Online oyunda yerel fiyatlandırma mantıklı değil hele oyun içi satın alımda neredeyse hiçbir firma yerel fiyatlandırma yapmıyor, yapmaz da genelde.

Aynı oyun ve fiyatını hak etmiyor diyenler var. Haklılar ama oyun tekel, rakibi yok ve en fazla ne ekleyebilirler spor oyununa? Takım sıfırlayıp, 1-2 özellik ekleyip tam oyun parası isteyecekler sonuçta bu bir firma, insan değil. Offline oynayan için gereksiz, 23'e yama kurup oynasın bence. Aynı oyun ve oraya asla yenilik gelmiyor ve gelmezde. Oyunu para kazandığı yer ut yani Online ve oraya yatırım yapacak tabii ki. Çok hoşlanmasam da durum bu ve gayet normal bir şirket gözünden bakınca. Oyunun tek eksisi sjw tayfaya yaranma çabası ve dandik menüsü olmuş benim için. Fiyata gelirsek, bu politik bir eleştiri xd. Online oyunda yerel fiyatlandırma mantıklı değil hele oyun içi satın alımda neredeyse hiçbir firma yerel fiyatlandırma yapmıyor, yapmaz da genelde.

Ek olarak aynısını CoD da yapıyor her yıl, normal yani. Tabii o FPS oyunu yenilik getirmek çok daha kolay. Keşke FIFA'ya adamakıllı rakip gelse de fiyat ve yenilik konusunda biraz daha bize yarayan hamleler görsek.

Fifa 2020 den beri aynı oyunu piyasaya sürüyor eskiden yepyeni oyun yaratırlardı fakat şuan Pesinde çekilmesiyle yeni oyunlara eskisi kadar özen vermiyorlar acil Fifa'ya rakip yeni bir oyun çıkması lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı