Temeli olmayan birinin üniversite sınavına çalışma süreci nasıl olmalı?

Hocam öyle ama bir 20 net daha yukarısı, kaldı ki 50 burslu istiyorsanız en iyi hukuk fakültelerinin bazıları kontenjanı bile dolduramadı.
Evet 7 ay matematik kalan 2 3 ayda sözeli çok rahat halledersiniz. Aşırı basit bir alan.
Siz ilk adımı atın sonrası zaten gelecektir.
Matematik gerçekten zaman işi ya. Zamana bırakınca hallediyorsunuz hocam. Pastanın en altından başlamak önemli.
Matematiği orta halli halledip Türkçe, Edebiyat, Coğrafya falan netleri çoğaltsak nasıl oluyor, mantıklı mı? Yoksa matematiği a dan z ye öğrenmek daha mı işe yarar olur? Bu son soru soruşumdu, umarım bundan sonrası aylar sonra konuyu güncelleyip güncel durumumdan haber vermek olur.

Matematiği orta halli halledip Türkçe, edebiyat, coğrafya falan netleri çoğaltsak nasıl oluyor, mantıklı mı? Yoksa matematiği adan Z ye öğrenmek daha mı işe yarar olur? Bu son soru soruşumdu, umarım bundan sonrası aylar sonra konuyu güncelleyip güncel durumumdan haber vermek olur.

Yani eğer belli bir net hedefiniz varsa bence matematiği orta halli halledip sözele yoğunlaşın. Net arttırmak daha kolay sonuçta.
İstediğiniz kadar sıkılmadan soru sorabilirsiniz cevaplarım hocam :)

Yani eğer belli bir net hedefiniz varsa bence matematiği orta halli halledip sözele yoğunlaşın. Net arttırmak daha kolay sonuçta.
İstediğiniz kadar sıkılmadan soru sorabilirsiniz cevaplarım hocam :)
Sen zaten kralsın ya, ne kadar teşekkür etsem az. Aslında sen ve @Uton'a sormak istediğim birkaç soru var ama şu 0'dan matematik kitabını alıp, ilk adımı attıktan sonra sormak daha iyi olur. Varsayımlar üzerine kafanızı şişirmek istemiyorum. İlk bir temel ile başlayayım, duruma göre sizden yine yardım isterim.

Sen zaten kralsın ya, ne kadar teşekkür etsem az. Aslında sen ve @Uton'a sormak istediğim birkaç soru var ama şu 0'dan matematik kitabını alıp, ilk adımı attıktan sonra sormak daha iyi olur. Varsayımlar üzerine kafanızı şişirmek istemiyorum. İlk bir temel ile başlayayım, duruma göre sizden yine yardım isterim.

Tamamdır hocam etiket atarsınız. İyi çalışmalar :)

Geri
Yukarı