EA FC 24 nasıl olmuş?

inan ki sayamayacağım kadar fazla. Grafiklerden bi kere tamamen kaybediyor. Squad Battles, kariyer modu, oyuncu kariyeri, UEFA Ligleri, Ara sahneler, Kadro güncellemesi gibi bir sürü şeyler var mobilde olmayan.

inan ki sayamayacağım kadar fazla. Grafiklerden bi kere tamamen kaybediyor. Squad Battles, kariyer modu, oyuncu kariyeri, UEFA Ligleri, Ara sahneler, Kadro güncellemesi gibi bir sürü şeyler var mobilde olmayan.
Mobilde kariyer mi var. Hocam sizi anladım ben diyorumki fifa mobile ile ea fc mobile aynı siz mobil pc karşılaştırması yaptığımı sandınız herhalde.

Oyunu yaklaşık 10 saat deneyimleyebildim ve bana kalırsa oyun çok güzel olmuş. İlk olarak optimizasyondan bahsetmek istiyorum: Bence optimizazsyon içinde mükemmel bir iş çıkarmışlar. FIFA 23'te düşük ayarlarda bile drop yiyebilen bilgisayarım oyunu orta yüksek arası grafiklerde mükemmel çalıştırıyor. Çim kalitesi de düzeltilmiş artık çok daha iyi gözüküyor. Uzun bir aradan sonra menülerde değişikliğe gidilmiş, başta alışmakta zorlandım ve daha iyisinin yapılabileceğini düşünüyorum.

Bahsetmek istediğim iki eksi yön var: birincisi formaların dalgalanması bence gereksiz fazla ve gerçekçiliği düşürmüş ayrıca ara sahnelerde formalar oyuncuya yapışmış gibi gözüküyor. Diğer eksi yön ise eklediğim fotoğrafta gözüktüğü gibi ara sahnelerde oyuncu sahneleri Bug'a giriyor.

Eki Görüntüle 1960308
ps4 de 23 üm var hiç bir fark yok neredeyse o kadar para vermeye bir daha gerek yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı