EA FC 24 Online'da gamepad takılıyor

kberkay7

Femtopat
Daha fazla  
Offline modlarda oynarken sorunsuz çalışan Gamepad'im (Xbox 9. nesil) online bütün modlarda takılmalar ve gecikmeler yaşıyor. Bazen oyuncu sadece bir noktaya kilitleniyor ve oraya doğru koşuyor bazen de pas tuşuna bastıktan 15-20 saniye sonra pas veriyor o sürede oyuncum boş boş rakip oyuncu ile kesişiyor, genelde de benim yön vermediğim yere atıyor pası ve bunlar çok sık oluyor. FIFA 23 ve önceki senelerde hiç böyle bir sorun yoktu, internet hızım 100/20 ping sorunu vs. de yaşamıyorum ayrıca kablolu bağlantı ile oynuyorum. Gamepad ya da oyunda yapmam gereken bir ayar mı var? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Offline modlarda oynarken sorunsuz çalışan Gamepad'im (Xbox 9. nesil) Online bütün modlarda takılmalar ve gecikmeler yaşıyor. Bazen oyuncu sadece bir noktaya kilitleniyor ve oraya doğru koşuyor bazen de pas tuşuna bastıktan 15-20 saniye sonra pas veriyor o sürede oyuncum boş boş rakip oyuncu ile kesişiyor, genelde de benim yön vermediğim yere atıyor pası ve bunlar çok sık oluyor. FIFA 23 ve önceki senelerde hiç böyle bir sorun yoktu, internet hızım 100/20 ping sorunu vs. de yaşamıyorum ayrıca kablolu bağlantı ile oynuyorum. Gamepad ya da oyunda yapmam gereken bir ayar mı var? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam aynı sorunu yasıyordum gecen sans eseri deneyerek çözümü buldum yardımcı olabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı