EA FC 24 PS4 oyuncu kariyeri çok basit

futbolsevdasi

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller. PS4'te EA FC 24 oyuncusuyum ve aktif olarak oynadığım bir oyuncu kariyerim var. Zorluk derecesi Ultimate ve diğer bütün zorluk ayarları aktif. 95 overall st kariyerim var Barcelona da. Ama her maç en az 2 kere hatrick yapar durumdayım. Real Madrid'e kendi sahalarında 4-5 tane atıyoruz, her yıl kupaları topluyoruz. Böyle olunca oyunun keyfi kalmiyor. Çok basit geliyor artık. Takım da çoğu oyuncu 85 overall üzeri 90 overall çoğunlukla. Bunun sebebi nedir? Oyunu çok mu iyi oynuyorum? Ya da oyunun bir hatası mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığım oyundan hiç zevk almamaya başladım. Her maç aynı terane. Kaybedecem diye hırsla da oynamıyorum artık nasıl olsa her maç 2-3 defa hatrick yapıyorum. Bazen bile isteye kendim kaçırıyorum gerçekçilik katmak için 🤣
Bu oyunlar ezelden beri böyle. Koskoca Ea bir kere bile şu oyunu zorlaştıralım da anlamı olsun demedi.

Bu oyunlar ezelden beri böyle. Koskoca Ea bir kere bile şu oyunu zorlaştıralım da anlamı olsun demedi.
Online dışında hiçbir şey umurlarında değil. FIFA 2001'den FIFA 2011'e kadar oynayıp Pes'e geçtim. Pes 2021'e kadar herşey güzeldi ama e-football rezaletinden sonra mecbur FIFA'ya geçtim. Alternatifi olsa oynanacak oyun değil FIFA - EA FC. Bunu bildikleri için hataları düzeltmek gibi bir çabaları yok. Ayda 2 kez güncelleme yapıp birbirlerini parmaklıyorlar ofiste sanırım 😄

Online dışında hiçbir şey umurlarında değil. FIFA 2001'den FIFA 2011'e kadar oynayıp Pes'e geçtim. PES 2021'e kadar her şey güzeldi ama eFootball rezaletinden sonra mecbur FIFA'ya geçtim. Alternatifi olsa oynanacak oyun değil FIFA - EA FC. Bunu bildikleri için hataları düzeltmek gibi bir çabaları yok. Ayda 2 kez güncelleme yapıp birbirlerini parmaklıyorlar ofiste sanırım 😄

Vallahi hocam EA sadece paraya bakıyor oyuncular oyundan memnun mu değil mi ya da bir yenilik lazım mı diye hiç bakmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı